Carpigiani

Carpigiani - Eiskon s.r.o.Pokud hledáte dodavatele zařízení a strojů Carpigiani, pak jste na správném místě. Společnost Eiskon má na českém a slovenském  trhu oficiální zastoupení této renomované italské značky, která je známá především jako výrobce prvotřídních zmrzlinových strojů. Jakožto oficiální distributor značky Carpigiani pro ČR vám nabízíme nejen nejlepší možné cenové podmínky, ale také široký výběr přístrojů Carpigiani a také doplňkový servis. Díky naší úzké spolupráci s centrálou firmy Carpigiani dokážeme velmi pružně reagovat na objemnější objednávky a kompletní vybavení pro gastronomické provozy.

Zařízení a stroje Carpigiani nacházejí uplatnění v restauracích, hotelech, kavárnách a především v cukrárnách. Pokud plánujete nákup jednoho konkrétního stroje nebo naopak řešíte kompletní dodávku zařízení pro svou nově budovanou cukrárnu, pak se na nás obraťte, máme k dispozici veškerou profesionální techniku, kterou budete potřebovat. Jedná se především o:

  • Stroje Carpigiani na točenou zmrzlinu.
  • Stroje Carpigiani na výrobu kopečkové zmrzliny.
  • Výrobníky zmrzliny pro catering.
  • Výrobníky shaků Carpigiani.
  • Výrobníky šlehačky Carpigiani.
  • Výrobníky ledové tříště Carpigiani.
  • A jiné profesionální zařízení.

carpigianiV případě produktů značky Carpigiani se jedná o velmi propracované přístroje s vynikající funkčností a především životností. Jejich výrobní zpracování, použité materiály i technologie vám zaručí prvotřídní výsledek . Stroje Carpigiani mají vysoký výkon a dokážou bez problémů odbavit i velmi náročné požadavky s ohledem na množství produkovaného výrobku.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o italského giganta specializujícího se na výrobu přístrojů a doplňků pro zmrzlinářský sektor (ovládají přibližně ½ světové trhu týkajícího se strojů na zmrzlinu).

Historie značky Carpigiani

Již v roce 1944 si bratři Carpigianové nechali patentovat první poloautomatický stroj na výrobu zmrzliny zvaný Autogelateria. Díky neustálým inovacím a kvalitě svých produktů se značka Carpigiani postupně prosadila do čela světových firem ovládající trh s přístroji na přípravu zmrzliny. Od roku 2003 dokonce firma Carpigiani provozuje svou vlastní univerzitu, kde školí zájemce o daný obor, jak nejlépe připravit zmrzlinu s pomocí přístrojů a doplňků Carpigiani. Tato firma je také zřizovatelem muzea zmrzliny.

Máte zájem o stroje Carpigiani?

Pokud se chystáte jakýkoliv typ zařízení pro svůj gastronomický provoz, pak nás neváhejte kontaktovat – zpracujeme vám nezávaznou objednávku.

Provádíme autorizovaný servis veškerých chladicích a gastronomických zařízení Carpigiani pro ČR a SR