Vybavení pro cukrárny

Vybavení cukráren Na této stránce najdete kompletní nabídku strojů a příslušenství pro vybavení cukráren. Pokud zakládáte nebo modernizujete vaši cukrárnu, kavárnu nebo potřebujete speciální stroj např. pro výrobu shaků či ledové tříště, pak vám ho obratem dodáme. Zaměřujeme se na kompletní i dílčí dodávky vybavení pro cukrárny a restaurace.

Stroje a zařízení

Stroje a zařízení

Vše, co potřebujete k vybavení kavárny, cukrárny či jiné gastronomické provozovny. Dodáváme chladící vitríny a stoly až po specializované výrobníky kopečkové či točené zmrzliny. S naším špičkovým vybavením můžete dopřát svým návštěvníkům pravou šlehačku, horkou čokoládu i osvěžení v podobě ledové tříště.

Zmrzlinové směsi a doplňky

Zmrzlinové směsi a doplňky

K výrobě pravé italské zmrzliny přinášíme zmrzlinové směsi a doplňky renomované značky MEC 3. Ovocné i smetanové základy, práškové suroviny i dochucovací pasty. Pro ještě lepší vizuální dojem najdete v našem sortimentu řadu posypů, dekorací a dalších cukrářských doplňků.

Bazar

Bazar

Pokud hledáte ekonomické řešení pro vybavení vaší provozovny, zkuste si prohlédnout nabídku gastro vybavení našeho bazaru. Kvalita a dobrý technický stav nabízených produktů je ověřen nejen samotným provozem, ale i zkušenými techniky. Výrobníky zmrzliny i další zařízení jistě najdou znovu své uplatnění v příjemném prostředí kavárny, cukrárny či baru. Na veškeré stroje poskytujeme záruku a spolehlivý servis.