O společnosti

Jsme předním dodavatelem vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. V naší nabídce naleznete širokou nabídku zmrzlinových strojů, chladicí a mrazící vitríny a skříně, tempírky čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Poskytujeme také projekty a kompletní dodávky kaváren, cukráren či barů. Na českém trhu jsme oficiálním zastoupením těchto renomovaných firem: Carpigiani, ISA, Orion,IFI, Tekna,Friulinox, Pomati, MEC 3,

Společnost Eiskon spol. s r.o. se zabývá prodejem a servisem zařízení pro kavárny a cukrárny na českém trhu od roku 1995. Již od začátku bylo našim cílem spolupracovat s největšími a nejkvalitnějšími výrobci v daném oboru.

Postupně se nám podařilo získat zastoupení takových značek jako jsou

Našim cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní produkty s kompletními službami a perfektním servisem. Věříme, že i vy si vyberete z naší nabídky zařízení a gastro vybavení, které vám zkvalitní vaše služby a učiní vaše produkty vyjímečnými.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Ing. Martin Hvězda
jednatel společnosti

Máte dotaz, prosbu, žádost nebo nápad?

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše názory, připomínky či podněty jsou pro nás extrémně důležité.

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Dotaz, prosba, žádost nebo nápad *

Antispam (opište následující text)

captcha

Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů