Eiskon
Eiskon
0

Výrobník ledové tříště SPM Sorby Dream

Výrobník ledové tříště SPM Sorby Dream

Bazarový výrobník. 

Je to stroj na výrobu ledové tříště, chlazených nápojů, sorbetů, ledové kávy apod. Hlavně ledová tříšť, která je velmi populární a žádaná zvláště v letním období, činí z tohoto stroje již nezbytnou součást vybavení všech restaurací, kaváren, cukráren, pizzerií, barů, diskoték i kiosků.

Vysoce profesionální jednokompresorový výrobník připravuje a vydává ve velmi krátkém čase vynikající tříšť či ledový nápoj. Díky jeho malým rozměrům může být snadno umístěn v jakémkoli provozu. Je velmi snadno ovladatelný a lehce se čistí. Spolehlivost, ekonomičnost, výkonnost, snadná obsluha i údržba a v neposlední řadě i líbivý design to jsou hlavní charakteristiky tohoto výrobníku.

Rychlá poptávkaSouhrnná poptávka (přidat)
22000 Kč bez DPH
26620 Kč s DPH

Další informace

nádoba: 2x8l

rozměry ( š x hl. x v ) cm:  39 x 51,5 x 68,5

hmotnost (kg): 48

příkon (W): 500

Rychlá poptávka
Pokud chcete pouze tuto položku, tohle je nejrychlejší způsob jak ji poptat.
Souhrnná poptávka (přidat)
Pokud chcete do poptávky přidat více produktů, pohodlně si vytvořte košík a poptejte vše najednou.
Ředitel Eiskon

Zakládáme si na precizním přístupu k zákazníkovi. Na váš dotaz či poptávku vám odpovíme do 24 hodin. Na 90 % všech dotazů reagujeme do 5 hodin. Můžete se podívat, jaký bude následovný průběh po odeslání vaší poptávky.

Mgr. Petr Špička
obchodní ředitel

Zavřít [X]

Rychlá poptávka

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Výrobník ledové tříště SPM Sorby Dream
Zavřít [X]

Kontaktní formulář