Eiskon
Eiskon
0

Aktuality

NOVÉ VÝROBNÍKY LEDOVÉ TŘÍŠTĚ A VÍŘIČE NÁPOJŮ GBG
10.03.2021
Vydávejte své osvěžující nápoje stylově a pohodlně s nejnovějšími stroji od společnosti GBG.
TAJEMSTVÍ STÁLE ČERSTVÉ ZMRZLINY - STROJE BG ITALY BY CARPIGIANI
18.02.2021
Výhody: Výrobník zmrzliny a zmrzlinová vitrína v jednom Stále čerstvá zmrzlina, výroba přímo před zákazníkem Na výrobu stačí pouze 1 stroj Velmi snadná obsluha i čištění Možnost uložit až 59 vlastních programů Nízká spotřeba elektřiny Součástí našich služeb je i sestavení individuálních zmrzlinových receptur, zaškolení technologem
IFI COOL BOX GELATO DELIVERY
18.01.2021
Nová "koronavirová doba" vyžaduje značné přizpůsobení novým podmínkám a hledání nových kanálů a možností prodeje Vašich výrobků. Jednou z velmi expandujících služeb je GELATO DELIVERY - dovoz zmrzliny přímo k zákazníkovi domů. Proto jsme pro Vás připravili společně s výrobcem zmrzlinových vitrín IFI speciální nabídku na mrazící box IFI COOL BOX platnou na celý rok 2021.
SOFT SERVE CONSULTING
11.11.2020
NOVÁ SLUŽBA ZAMĚŘUJÍCÍ SE NA PORADENSTVÍ PRO "PRÉMIOVOU SOFTOVOU ZMRZLINU"
Posezónní servis strojů
02.10.2020
Vážení zákazníci, jako již každý rok, bychom Vám rádi nabídli náš posezónní servis vašich zmrzlinových strojů a výrobníků ledové tříště. Proč si objednat posezónní servis? Jako každý výrobní prostředek či automobil, potřebuje i zmrzlinový stroj proto, aby vám dlouho sloužil minimálně 1x ročně kompletnější prohlídku a údržbu profesionálním servisem. Váš stroj důkladně vyčistíme, opravíme, přezkoušíme na zmrzlinu a nachystáme tak, aby byl v plné kondici nachystaný na další sezónu.
Distributory kelímkové zmrzliny
01.09.2020
Nedávno jsme vám představili nový způsob výroby a prodeje zmrzliny plněné do kelímků. V posledních měsících vzrostla extrémně poptávka po řemeslné zmrzlině, kterou si zákazník může koupit sebou v kelímku nebo termo obalu. Otvírá se tak další způsob prodeje zmrzliny zákazníkům nejen ve vaší zmrzlinárně, ale i ve stále oblíbenějších specializovaných prodejnách potravin, kde si mohou zákazníci vaši zmrzlinu koupit domů. V tomto příspěvku bychom vám rádi nabídli distributory této balené zmrzliny.
Bar IFI STYLE IN&OUT
08.07.2020
Nový bar IFI IN&UP mobilní na kolečkách možnost využití jak v exteriéru tak interiéru.
Nejnovější trend prodeje řemeslné zmrzliny  - zmrzlina do kelímků
03.06.2020
V posledních měsících vzrostla extrémně poptávka po řemeslné zmrzlině, kterou si zákazník může koupit sebou v kelímku nebo termo obalu. Otvírá se tak další způsob prodeje Vaši zmrzliny zákazníkům nejen ve vaší zmrzlinárně, ale i ve stále oblíbenějších specializovaných prodejnách potravin, kde si mohou zákazníci Vaši zmrzlinu koupit domů.
Financování bez navýšení
29.04.2020
Vážení obchodní partneři, připravili jsme pro Vás na začátek sezóny mimořádnou nabídku financování našich produktů na splátky bez navýšení a to až na 12 měsíců. Nakoupit nyní můžete takto výhodně veškerou technologii až do 250.000,-Kč bez DPH. Navíc lze splátky rozložit tak, že první 3 měsíce jsou splátky nižší, abychom Vám pomohli zvládnout tuto těžkou dobu a usnadnili Vám s rozjezd zmrzlinové sezóny. Jako příklad zasíláme nabídku nové vitríny MAGGIORDOMO. V případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat naše obchodní manažery. Tato akce je platná od 24.4 do 30.5.2020 . Jsme v tom společně s Vámi ! Váš Eiskon
Nové dekorace točené zmrzliny
20.04.2020
Představujeme Vám nové dekorace točené zmrzliny díky novým nádstavcům ke strojům Carpigiani
CARPIGIANI CORE
17.04.2020
Carpigiani představilo na rok 2020 novinku v oblasti točené zmrzliny zmrzlina CORE.
Kde nás můžete v lednu potkat – seznam akcí
07.01.2020
Vážení obchodní partneři, zmrzlinová sezóna už pomalu klepe na dveře a tak ani my nezahálíme a připravujeme již v průběhu ledna veletrhy a předváděcí akce, kde Vám předvedeme novinky z cukrářského světa.
|<<<2>>|
Zavřít [X]

Kontaktní formulář