Eiskon
Eiskon
0

Aktuality

Posezónní servis strojů
02.10.2020
Vážení zákazníci, jako již každý rok, bychom Vám rádi nabídli náš posezónní servis vašich zmrzlinových strojů a výrobníků ledové tříště. Proč si objednat posezónní servis? Jako každý výrobní prostředek či automobil, potřebuje i zmrzlinový stroj proto, aby vám dlouho sloužil minimálně 1x ročně kompletnější prohlídku a údržbu profesionálním servisem. Váš stroj důkladně vyčistíme, opravíme, přezkoušíme na zmrzlinu a nachystáme tak, aby byl v plné kondici nachystaný na další sezónu.
Distributory kelímkové zmrzliny
01.09.2020
Nedávno jsme vám představili nový způsob výroby a prodeje zmrzliny plněné do kelímků. V posledních měsících vzrostla extrémně poptávka po řemeslné zmrzlině, kterou si zákazník může koupit sebou v kelímku nebo termo obalu. Otvírá se tak další způsob prodeje zmrzliny zákazníkům nejen ve vaší zmrzlinárně, ale i ve stále oblíbenějších specializovaných prodejnách potravin, kde si mohou zákazníci vaši zmrzlinu koupit domů. V tomto příspěvku bychom vám rádi nabídli distributory této balené zmrzliny.
Bar IFI STYLE IN&OUT
08.07.2020
Nový bar IFI IN&UP mobilní na kolečkách možnost využití jak v exteriéru tak interiéru.
Nejnovější trend prodeje řemeslné zmrzliny  - zmrzlina do kelímků
03.06.2020
V posledních měsících vzrostla extrémně poptávka po řemeslné zmrzlině, kterou si zákazník může koupit sebou v kelímku nebo termo obalu. Otvírá se tak další způsob prodeje Vaši zmrzliny zákazníkům nejen ve vaší zmrzlinárně, ale i ve stále oblíbenějších specializovaných prodejnách potravin, kde si mohou zákazníci Vaši zmrzlinu koupit domů.
Financování bez navýšení
29.04.2020
Vážení obchodní partneři, připravili jsme pro Vás na začátek sezóny mimořádnou nabídku financování našich produktů na splátky bez navýšení a to až na 12 měsíců. Nakoupit nyní můžete takto výhodně veškerou technologii až do 250.000,-Kč bez DPH. Navíc lze splátky rozložit tak, že první 3 měsíce jsou splátky nižší, abychom Vám pomohli zvládnout tuto těžkou dobu a usnadnili Vám s rozjezd zmrzlinové sezóny. Jako příklad zasíláme nabídku nové vitríny MAGGIORDOMO. V případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat naše obchodní manažery. Tato akce je platná od 24.4 do 30.5.2020 . Jsme v tom společně s Vámi ! Váš Eiskon
Nové dekorace točené zmrzliny
20.04.2020
Představujeme Vám nové dekorace točené zmrzliny díky novým nádstavcům ke strojům Carpigiani
CARPIGIANI CORE
17.04.2020
Carpigiani představilo na rok 2020 novinku v oblasti točené zmrzliny zmrzlina CORE.
NOVÝ SHOWROOM
01.10.2019
Připravili jsme pro vás náš nový showroom,
Zavřít [X]

Kontaktní formulář