Eiskon
Eiskon
0

IFI COOL BOX GELATO DELIVERY

18.01.2021
Nová "koronavirová doba" vyžaduje značné přizpůsobení novým podmínkám a hledání nových kanálů a možností prodeje Vašich výrobků. Jednou z velmi expandujících služeb je GELATO DELIVERY - dovoz zmrzliny přímo k zákazníkovi domů. Proto jsme pro Vás připravili společně s výrobcem zmrzlinových vitrín IFI speciální nabídku na mrazící box IFI COOL BOX platnou na celý rok 2021.

      Řemeslná zmrzlina je náš svět a výrobci řemeslné zmrzliny jsou naše rodina.
Vášeň a emoce jsou sdílené, společně sejeme a sklízíme. Společně se radujeme a čelíme problémům a to nikdy více než dnes v této nelehké době.
     Vzhledem k tomu, že ve většině zemí jsou zmrzlinárny, cukrárny a kavárny uzavřeny pro veřejnost a krátkodobý až střednědobý scénář je nejasný, tak nás to vyzývá k úvahám o nových možnostech a kanálech prodeje.
     Jedním z řešením je poměrně nová služba doručování zmrzliny zákazníkům přímo k nim
domů, která vám umožní pokračovat v práci i v nejbližší budoucnosti.Několik výrobců řemeslné zmrzliny už touto formou pracuje a z jejich ohlasů se zdá, že je to velice dobrá cesta. Rozvoz zmrzliny (Gelato Delivery) do domovů lidí je pro náš sektor poměrně novou aktivitou.

     Italská firma IFI okamžitě podnikla kroky, aby přinesla řešení, které vám umožní ukládat a přepravovat svoje výrobky tím nejlepším způsobem a to přeměnou zmrzlinového boxu „ IFI COOL BOX PAN“ na izotermický kontejner pro rozvoz zmrzliny, mražených cukrářských výrobků a zmrzlinových shaků.

Tento profesionální nástroj má několik charakteristických rysů.  • Uchovává zmrzlinu po dobu více než 6 hodin, aniž by bylo nutné ho při přepravě dochlazovat pomocí dodatečných mrazících komponentů.
  • Zmrzlina a další mražené produkty nepodléhají teplotním šokům.
  • Můžete v něm přepravovat 5 až 24 kg zmrzliny.
  • Nevyžaduje žádnou elektřinu.
  • Lze jej snadno přepravit v kufru nebo na sedadlech malého automobilu a lze s ním manipulovat ručně nebo na speciálním vozíku.
  • Vhodné také pro catering, oslavy, svatby, narozeniny a podobné hromadné akce.

    Abychom Vám mohli zajistit konkrétní pomoc i z ekonomického hlediska, vyjednali jsme pro Vás u výrobce speciální nákupní podmínky pro celou sezónu.

 Jako bonus ke každé zakoupené zmrzlinové vitríně IFI obdržíte od nás Gelato COOLBOX zcela zdarma!

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Zavřít [X]

Kontaktní formulář