SOFT SERVE CONSULTING

SOFT SERVE CONSULTING

11.11.2020
NOVÁ SLUŽBA ZAMĚŘUJÍCÍ SE NA PORADENSTVÍ PRO "PRÉMIOVOU SOFTOVOU ZMRZLINU"

„Premium soft serve“ neboli „prémiová softová zmrzlina“  je rostoucí mezinárodní trend ve světě mražených dezertů. Důraz je kladen na kvalitní ingredience, zajímavé příchutě a v neposlední řadě na vytvoření vizuálně zajímavého servírování s inovativním designem a barevnými kombinacemi. Premium Soft Serve se stala povzneseným kulinářským výtvorem i doplňkem pro zábavné selfie a fotografie!

S cílem pomoci kuchařům a podnikatelům dozvědět se více o Premium Soft Serve, představuje naše společnost Eiskon společně s Carpigiani nový „Soft Serve Consulting“. Služba, která může pomoci zákazníkům tím, že nabízí nejlepší a nejvhodnější technologická řešení spolu s tvorbou exkluzivních receptů, realizací konceptů designu potravin a poradenstvím při řízení provozu.

Tady jsou čtyři pilíře, na nichž je služba založena:

ŘÍZENÍ OPERACÍ:  sestavení business plánu na míru zákazníka, navrhnutí nejvhodnější technologie, nastavení řídících procesů výroby.

NASTAVENÍ STROJE: technici věnující se nastavování technologie Carpigiani pro specifické potřeby, vyvážení chuti a textury produktu, aby dosáhli nádherného kulinářského zážitku a dosáhli vašich cílů = ziskovosti.

VYTVOŘENÍ RECEPTUR NA MÍRU: tým potravinářských technologů, který vám pomůže vylepšit váš recept, nebo pokud chcete, vytvořit jej od nuly!

FOOD DESIGN : tým kreativních výzkumníků a designérů, který se věnuje vývoji nebo zdokonalení zmrzlinových produktů, desertů  a jejich  prezentace.

Pro bližsí informace kontaktujte naše obchodníky:https://www.eiskon.cz/kontakt

UKÁZKA PREMIUM SOFT SERVE

 

Zavřít [X]

Kontaktní formulář