Eiskon
Eiskon
0

SOFT SERVE CONUSLTING - VÝROBNÍK TOČENÉ ZMRZLINY DO VAŠÍ KAVÁRNY

21.07.2021
Představujeme Vám nový výrobník točené zmrzliny Carpigiani 161T GSP jako ideální pomocník do vaší kavárny.

Výrobník točené zmrzliny  Carpigiani 161 TG SP je malý, výkonný stroj na výrobu točené zmrzliny. Díky kompaktním rozměrům jej snadno umístíte na barový pult. Výhodou je napájení na 230V a velmi malá hlučnost stroje. Svým výkonem až 15kg zmrzliny/hod se jeDná o jeden z nejvýkonějších strojů ve své kategorii. Navíc model Carpigiani 161 TGS je vybaven autopasteizačním cyklem, což umožňuje prodloužení čištění stroje až na 42 dnů. Samozřejmostí je přehledný digitální displej, počítadlo porcí i možnost kontroly stroje přes internet pomocí systému Carpigiani TEOREMA.
Novinkou je možnost objednat ke stroji až  13 různých nádstavců na dekorování zmrzliny, které se velmi snadno ke stroji namontují a je možné je během prodeje střídat. Díky novým nádstavcům dokážete během chvilky "vykouzlit" spoustu nevšedních zmrzlinových pohárů. Pro inspiraci si můžete prohlédnout pár našich video ukázek. 

Pokud si přejete se dozvědět o stroji více, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo nás můžete navštívit v našem showroomu , kde vám stroje rádi osobně předvedeme.


                         

Zavřít [X]

Kontaktní formulář