Eiskon
Eiskon
0

Vybavení cukráren a kaváren

Na této stránce najdete kompletní nabídku strojů a příslušenství pro vybavení cukráren. Pokud zakládáte nebo modernizujete vaši cukrárnu, kavárnu nebo potřebujete speciální stroj např. pro výrobu shaků či ledové tříště, pak vám ho obratem dodáme. Zaměřujeme se na kompletní i dílčí dodávky vybavení pro cukrárny a restaurace.

Prodejem a servisem gastro vybavení do cukráren či kaváren se zabýváme více než 25 let. Během této doby jsme získali zkušenosti, které nám umožňují nabízet našim zákazníkům pouze vysoce kvalitní výrobky od oceňovaných značek. Vytvořili jsme již několik návrhů pro realizaci kaváren a cukráren včetně dodání potřebného zařízení.

První kroky realizace kavárny a cukrárny

V první řadě je nutné rozmyslet celkový koncept provozovny. Vždy doporučujeme zvážit celkovou atmosféru prostoru i lokálního umístění. Zjištění místní konkurence, díry na trhu a potřeb potenciálních zákazníků je nezbytností. Od toho se odvíjí nejen celkový design provozovny, ale také volba vybavení do cukrárny či kavárny. 

Vybavení do cukrárny a kavárny

V našem sortimentu najdete kvalitní kávovary, které nemohou chybět v žádné cukrárně. Nezbytností jsou také chladící a mrazící vitríny vhodné nejen na zákusky, ale také na čokolády, sandwiche či saláty. Kvalitní vitríny zajistí čerstvost. Vybírat můžete vitríny různých typů a velikostí. Mezi oblíbené vitríny patří zmrzlinové vitríny ekonomicképanoramatické vitríny či barové vitríny

V letních měsících nesmí chybět v žádné cukrárně zmrzlina. Nabízíme kvalitní stroje na výrobu zmrzliny. V této kategorie najdete také výrobníky šlehačky či vařiče krémů, které vám pomohou s dokonalou konzistencí i chutí. Vaše zákusky se budou zákazníkům doslova rozplývat na jazyku. 

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Vybavení cukráren a kaváren

 

Zavřít [X]

Kontaktní formulář