Stroje na výrobu zmrzliny - bazar

Stroje na výrobu zmrzliny - bazar

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč

Hledáte kvalitní stroje na zmrzlinu za nízké ceny? Zánovní použité zmrzlinové stroje? Zde najdete bazarový prodej zmrzlinových strojů. Podívejte se na aktuální nabídku strojů na výrobu zmrzliny. V bazarové nabídce najdete zmrzlinové stroje různých značek - nejčastěji osvědčené italské značky Carpigiani. Všechny výrobníky zmrzliny jsou důkladně kontrolovány a pravidelně servisovány našimi odborníky. Během kontroly dochází k výměně opotřebovaných komponentů, čištění i testování zmrzlinového stroje. Díky tomuto servisu garantujeme pro všechny zmrzlinové stroje z našeho bazaru plnou záruku po dobu šesti měsíců.

Nabídka bazarových strojů na výrobu zmrzliny:

Nabídka výrobníků zmrzliny v našem bazaru se pravidelně mění dle dostupných produktů. Najdete u nás výrobníky točené zmrzliny, výrobníky kopečkové zmrzliny, výrobníky zmrzliny s vitrínou i zmrzliny pro catering. 

Stroje na výrobu zmrzliny v bazaru se liší jednak svou kapacitou, ale i dalšími funkcemi. Výběr bazarových zmrzlinových strojů je omezený dle aktuální nabídky. Pokud mezi stroji na výrobu zmrzliny nenajdete odpovídající stroj, pak doporučujeme přejít z nabídky našeho bazaru výrobníků zmrzliny na standardní nabídku nových zmrzlinových strojů, kde určitě najdete potřebnou variantu, typ a výkon.

Stroje na točenou zmrzlinu z našeho bazaru jsou vybavením, které vám ještě dlouho poslouží. Pokud nechcete na startu vaší firmy investovat velké finance do zcela nových technologií a vybavení vaší cukrárny/kavárny, pak doporučujeme koupit právě výrobník zmrzliny z bazaru. Takovýto zmrzlinový stroj z bazaru bude spolehlivě efektivním pomocníkem ještě řadu let.

 

Jak zvolit ideální zmrzlinový stroj

Výběr stroje na výrobu zmrzliny, ať už se jedná o nabídku nových strojů nebo bazar, by se měl odvíjet od účelu požití a velikosti vaší provozovny. K dispozici jsou zmrzlinové stroje na jeden i více druhů zmrzliny. Najdete u nás stolní zmrzlinové stroje i stroje na kolečkách, které umožňují snadnou manipulaci. Mezi další funkce, které je nutné během nákupu zvážit patří:

  • hodinová produkce a počet porcí za hodinu,
  • způsob chlazení,
  • celková váha.

Kromě použitých zmrzlinových strojů najdete v našem bazaru také použité vitríny, výrobníky ledové tříště nebo použité výrobníky šlehačky? Neváhejte se podívat do sekce Ostatní gastro vybavení - bazar. Rádi vám s výběrem pomůžeme. 

----------------

Tematická specifikace stránky: prodej zmrzlinových strojů, stroj na točenou zmrzlinu bazar, stroj na výrobu zmrzliny, stroj na zmrzlinu bazar, výrobník zmrzliny bazar, zmrzlinový stroj bazar, použité zmrzlinové stroje.Toto jsou výrazy, které nejlépe vyjadřují téma dané stránky.

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladící vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimoto provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladících a mrazících vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářských provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborného poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrín atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1g v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladících a mrazících vitrín i skříní, tempírek strojů na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Stroje na výrobu zmrzliny - bazar
Zavřít [X]

Kontaktní formulář