Chladící a zmrzlinové vitríny - bazar

Chladící vitrýny bazar: nabídka profesionálních chladicích vitrín za výhodných podmínek. Chladicí vitríny z bazaru najdou využití u začínajících provozovatelů nebo v případech, kdy chcete na chladících technologiích ušetřit.

Chladící a zmrzlinové vitríny udrží vaše produkty vždy čerstvé a chutné. Hledáte funkční bazarovou chladící vitrínu za skvělé ceny? U nás najdete vysoce kvalitní bazarové vitríny od špičkových značek jako je ISA nebo IFI. Nabídka bazarových chladících vitrín se pravidelně mění, proto pravidelně sledujte náš bazar chladících vitrín.

Všechny chladící vitríny nabízene v našem bazaru jsou pečlivě kontrolovány našimi odborníky, kteří se soustředí na kvalitu a opotřebení komponentů, čistotu stroje nejen zvenku ale i uvnitř a testování funkčnosti zmrzlinových a chladících vitrín. Bazarové vitríny od nás odchází jako nové. Můžete se na ně spolehnout.

Výrobce - filtrace:ISA (3)Orion (1)Zrušit

Zmrzlinové vitríny - bazar

Zmrzlinové vitríny v tomto bazaru najdete v několika provedeních. Vybrat si můžete dle rozměru či designu a přizpůsobit tak vitrínu stylu vaší provozovny. Při výběru vitríny zvažte tyto parametry:

 • počet zmrzlinových vaniček,
 • způsob chlazení,
 • způsob prezentace,
 • dekor zmrzlinové vitríny,
 • způsob odtávání,
 • technické údaje (příkon, váha, provozní teplota, klimatická řada).

Chladicí vitríny - bazar

Chladící vitríny jsou skvělými pomocníky pro udržení optimální teploty během prezentace zákusků, dortů, sandwichů nebo zeleniny. Vyberte si ze široké nabídky použitých chladících vitrín. Najdete u nás:

 • chladící vitríny na pralinky,
 • pultové chladící vitríny,
 • panoramatické chladící vitríny.
 • zákuskové vitríny,
 • zmrzlinové vitríny Pozzeti.

Nevybrali jste si z bazarového sortimentu? Nahlédněte do našeho katalogu chladících a mrazících vitrín nebo nás kontaktujte. Rádi vám s výběrem poradíme. 

Podívejte se na další nabídku zcela nových chladících vitrín s originálním designem.

----------------

Zákazníci hledají naše zboží přes níže uvedené výrazy: bazar chladící vitrína, bazar vitřína, chladící pultová vitrína bazar. Dále také: chladící vitrína bazar, vitrína na zmrzlinu bazar, zmrzlinová vitrína bazar.

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladicí vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimo to provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladicích a mrazicích vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářškých provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborné poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrína atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1G v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a  vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC 3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladicí a mrazící vitríny i skříně, tempírky stroje na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Chladící a zmrzlinové vitríny - bazar
Zavřít [X]

Kontaktní formulář