Eiskon
Eiskon
0

Cukrářské a pekařské stroje

Hledáte vybavení do vaší nové cukrárny? Pravděpodobně se neobejdete bez našich cukrářských a pekařských strojů. Oceníte je ve velkých provozovnách i v malých cukrárnách. V sortimentu najdete vše od velkých cukrářských pecí až po univerzální roboty

V kategorii cukrářské pece najdete kvalitní stroje od značky Unox. Produkty společnosti Unox obsahují novou technologii AIR.MaxITM, která zajišťuje uniformní šíření vzduchu pomocí systémů více ventilátorů. Díky této technologii budete moci péct i nerozmrazené pečivo. Tyto stroje zajišťují vysokou kvalitu při každém pečení. Vybírejte z různých velikostí a typů. U nás najdete také kynárnu.

 

Každé cukroví je nutné uschovat v kvalitní chladničce, aby zůstalo čerstvé. V našem sortimentu najdete kvalitní chladničky od značek Friulinox a NORDline. Vyrábí to nejlepší pro spolehlivé a bezpečné uchování potravin. Chladničky jsou navrženy na míru těm nejnáročnějším zákazníkům, vyrobeny z kvalitních materiálů za použití špičkových technologií.

 

Cukráři  a chocolatieři ocení kvalitní stroje na výrobu pravé čokolády a pralinek. Temperovací stroje na čokoládu pomáhají přesně natemperovat čokoládu, která se dále používá na výrobu pralinek, polévání čokoládou ale i do forem. Temperování čokolády  je v cukrařině velmi důležitý proces, a proto je nutné vybrat kvalitní stroj. V našem sortimentu najdete stroje s různou kapacitou (až 50 kg) vhodné pro velkovýrobny i malé cukrárny. 

 

Univerzální mixéry nabízíme v různých velikostech a provedeních. V základní sadě obsahují kotlík, metlu, míchač a hák, ale lze k nim přikoupit například krouhač zeleniny. Ve své kuchyni ho ocení každý. Mixéry mají robustní konstrukci a jsou velmi odolné.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Cukrářské a pekařské stroje
Zavřít [X]

Kontaktní formulář