Kulaty vaflovač na Bubble Waffle

Kulaty vaflovač na Bubble Waffle - Vaflovače a palačinkovače

Vaflový stroj určený na výrobu (pečení Bubble Waffle) vaflí ve tvaru šestiúhelníku s charakteristickou bublinkovou strukturou.

Rychlá poptávka Souhrnná poptávka (přidat)

Další informace k Kulaty vaflovač na Bubble Waffle

Jejich jedinečná chuť je vhodná jako dezert, který můžete stočit do kornoutu a plnit různými náplněmi. Stroj díky vysokému výkonu rychle ohřeje plotny vyrobené z hliníku pokrytého teflonem. Komfortní regulátor umožňuje snadné nastavení požadované teploty a časovačem s alarmem si můžete nastvait výrobní dobu až na 5 minut. Základna stroje je vyrobena z nerezové oceli a snadno se čistí. Díky dřevěným  rukojetím se se strojem snadno manipuluje u výrobního procesu (nepopálíte se). Stroj je vybavený termostatem 50 – 250°C s kontrolkou chodu a síťovým vypínačem. Je vhodný do provozoven se středním prodejem vaflí (nejedná se o profesionální zařízení).


Kategorie:Vaflovače a palačinkovače (Vaflovače, palačinkovače)

Video - Kulatý vaflovač na bubble waffle

Rychlá poptávka
Pokud chcete pouze tuto položku, tohle je nejrychlejší způsob jak ji poptat.
Souhrnná poptávka (přidat)
Pokud chcete do poptávky přidat více produktů, pohodlně si vytvořte košík a poptejte vše najednou.
Ředitel Eiskon

Zakládáme si na precizním přístupu k zákazníkovi. Na váš dotaz či poptávku vám odpovíme do 24 hodin. Na 90 % všech dotazů reagujeme do 5 hodin. Můžete se podívat, jaký bude následovný průběh po odeslání vaší poptávky.

Mgr. Petr Špička
obchodní ředitel

Zavřít [X]

Rychlá poptávka

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Kulaty vaflovač na Bubble Waffle
Zavřít [X]

Kontaktní formulář