Eiskon
Eiskon
0

Výrobníky horké čokolády

Horká čokoláda je nejen v zimním období oblíbeným nápojem. Dopřejte svým zákazníkům jemnou čokoládu ideální konzistence bez pachuti připálení. Kupte si jeden z kvalitních výrobníků horké čokolády od italských značek Ugolini, GBG nebo Pomati. Tyto značky zaručují vysokou odolnost, kvalitu a dlouhodobou životnost.

Nabídka výrobníků horké čokolády Eiskon

V našem sortimentu najdete výrobníky s různou kapacitou nádoby. Pro menší provozovny postačí stroj na horkou čokoládu Ugolini Delice s kapacitou 3 litry. Tělo tohoto výrobníku je z nerezové oceli, což zaručuje vysokou odolnost. Na výběr jsou tři barevné varianty, které dodávají stroji moderní design - černá, stříbrná, zlatá barva. 

Výrobník čokolády GBG Chocolady nabízíme ve variantách o objemu 5 litrů nebo 10 litrů. Kromě čokolády v něm můžete ohřívat čaj, mléko, kakao nebo třeba svařené víno. Jeho výhodou je lopatkové míchadlo, díky kterému dochází ke stejnosměrnému rozložení teploty v nádobě.

Pro catering se skvěle hodí fontána na čokoládu Pomati T5 Ice z nerezové oceli, která zajistí jemnost a výbornou konzistenci. Stroj se ovládá jednoduše pomocí digitálního displeje a nožního pedálu.

Proč výrobník horké čokolády od Eiskon? 

  • 25 let zkušeností na trhu
  • Dovážíme pouze osvědčené a vysoce kvalitní stroje od leadrů na světovém trhu
  • Zajišťujeme také servis gastro zařízení

Kromě výběru vhodného stroje vám pomůžeme s realizací vaší kavárny či cukrárny.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Výrobníky horké čokolády
Zavřít [X]

Kontaktní formulář