Ugolini Delice 5l

Ugolini Delice 5l

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč

Ugolini Delice 5l je moderní výrobník teplých nápojů, který je vhodný pro všechny typy provozoven. Výhodou výrobníku jsou jeho malé rozměry a nízké provozní náklady. Díky svému modernímu designu a jednoduché obsluze si výrobník získává pevné postavení v řadách občerstvení, barů i hotelů.

Rychlá poptávka Souhrnná poptávka (přidat)

Další informace k Ugolini Delice 5l

Tyto stroje mají kapacitu 5 litrů a jsou dostupné v černé, stříbrné a zlaté barvě.


Kategorie:Výrobníky horké čokolády (Výrobník horké čokolády)
Výrobce:Ugolini

Klíčové vlastnosti Ugolini Delice 5l

  • Objem: 5 litrů
  • Rozměry: 49 (V) x 24 (Š) x 32 (H) cm 
  • Váha: 6 kg
  • Proud/Napětí: 230V 50Hz
  • Tělo z nerezové oceli
  • Hermetický uzavřený kompresor
  • Ochrana proti přetížení
  • Bezpečnostní tlakový vypínač
  • Celková úroveň hluku pod 70 dB (A)

Ugolini Delice 5l je špičkovým produktem v oblasti profesionálního zpracování a chlazení nápojů. Tato inovativní zařízení nabízí skvělou kombinaci výkonu, spolehlivosti a jednoduchého použití.

Svým elegantním a moderním designem přináší Ugolini Delice 5l do vašeho podniku nejen prvotřídní funkčnost, ale i estetický dojem. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadné umístění na různých místech v kavárnách, barech, restauracích.

Díky své kapacitě 5 litrů můžete s Ugolini Delice 5l připravit širokou škálu osvěžujících nápojů, jako jsou šťávy, smoothies, ledové kávy nebo koktejly. Jeho výkonný kompresor udržuje stabilní teplotu a zaručuje rychlé a efektivní chlazení.

Jednoduché ovládání umožňuje rychlou a pohodlnou obsluhu. Intuitivní rozhraní s dotykovým panelem poskytuje snadný přístup k nastavení teploty a programování chladicího cyklu. Kvalitní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost zařízení a minimální nároky na údržbu.

Rychlá poptávka
Pokud chcete pouze tuto položku, tohle je nejrychlejší způsob jak ji poptat.
Souhrnná poptávka (přidat)
Pokud chcete do poptávky přidat více produktů, pohodlně si vytvořte košík a poptejte vše najednou.
Ředitel Eiskon

Zakládáme si na precizním přístupu k zákazníkovi. Na váš dotaz či poptávku vám odpovíme do 24 hodin. Na 90 % všech dotazů reagujeme do 5 hodin. Můžete se podívat, jaký bude následovný průběh po odeslání vaší poptávky.

Mgr. Petr Špička
obchodní ředitel

Zavřít [X]

Rychlá poptávka

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Ugolini Delice 5l
Zavřít [X]

Kontaktní formulář