Eiskon
Eiskon
0

Výrobníky ledové tříště

K horkým letním dnům patří jednoznačně ledové tříště. Pořiďte si do vaší provozovny kvalitní výrobníky ledové tříště, které zajistí skvělé osvěžení pro děti i dospělé. V našem sortimentu najdete stroje od italské společnosti Ugolini.

Výrobce - filtrace:GBG (8)Ugolini (3)Zrušit

Jak se vyrábí ledová tříšť

Vyrobit ledovou tříšť za pomoci kvalitního stroje je velmi jednoduché a zvládne ji opravdu každý. Na jejich výrobu je potřeba čerstvé ovoce nebo předem připravená směs, která se pouze rozmíchá s vodou a cukrem. Pomocí stroje vznikne ideální konzistence nápoje připomínající ochucený drcený let.

Stroje na výrobu ledové tříště GBG  

Stroje společnosti GBG jsou vysoce kvalitní zařízení vyrobeny v Itálii s dlouholetou tradicí. Inovace a kvalita jsou klíčovými prvky přístrojů. Stroje jsou vyráběny interně za pomoci zkušených designérů a techniků. Začleňují nejnovější technologie a potřeby zákazníků. Výrobce klade velký důraz na design, který v sobě kloubí nejen estetiku, ale také požadavky na jednoduché ovládání stroje.

Parametry výrobníku ledové tříště

Stroje na výrobu ledové tříště jsou inovativní a všestranné. Stroje obsahují průhledné nádoby objemu 5-10  litrů, ve kterých je produkt zcela vidět. Nádoba je vyrobena z netoxického plastu a je odolná vůči nárazům či poškození. V naší nabídce si můžete vybrat stroje s různým počtem nádob. Pro menší provozovny postačí GBG Granismart s kapacitou nádoby 5 litrů, větší provozovny ocení stroje GBG SPIN s kapacitou 12 litrů nebo GBG V - AIR s inovativním designem a funkcemi

Tělo výrobníku je vyrobeno z nerezové oceli v kombinaci s plastovými kryty, což zajišťuje bezpečnost a odolnost. Výrobníky ledové tříště umožňují nastavení termostatu a hustoty produktu pomocí jednoduchého displeje a tlačítek. Stroje GBG se vyznačují velkým mrazícím výkonem a dlouhou životností.  

Stroj na výrobu ledové tříště dále obsahuje:

  • hermetický uzavřený kompresor,
  • vzduchem chlazený kondenzátor (na vyžádání možnost chlazení vodou),
  • ochranu proti přetížení.

Proč stroje na výrobu ledové tříště od Eiskon? 

Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem, ale i s realizací včetně návrhu kavárny či cukrárny. Dokážeme poradit s výběrem nejen stroje na ledovou tříšť, ale pomůžeme vám vybrat i další zařízení jako jsou zmrzlinové vitríny či stroje na výrobu zmrzliny. Provádíme také odborný servis.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Výrobníky ledové tříště
Zavřít [X]

Kontaktní formulář