Stroje na výrobu zmrzliny

Stroje na výrobu zmrzliny

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč

Výroba zmrzliny není jen o připravené směsi, ze které se vyrábí finální zmrzlina. Je také o kvalitě použitých strojů. Stroje na výrobu zmrzliny se liší dle technických parametrů, možnosti umístění (pult nebo prostor), velikosti zásobníků, možnosti rychlosti produkce zmrzliny nebo počtu pák. Ovlivňují výslednou chuť a kvalitu zmrzliny. Ve společnosti Eiskon sázíme na stroje od italské značky Carpigiani. Stroje jsou bezpečné, spolehlivé a jednoduché na ovládání a čištění.

Co sledovat při výběru stroje na výrobu zmrzliny?

Stroj na zmrzlinu vybírejte v první řadě podle potřeb vašeho podniku. Vyrábí se speciální stroje na výrobu točené zmrzliny, stroje na kopečkovou zmrzlinu i pro účely cateringu. Dále by vás měly zajímat následující nejdůležitější parametry strojů.

Počet druhů zmrzliny

Bude zmrzlina ve vašem podniku spíše doplňkovým sortimentem? Chcete ji dávat jako bonusový dezert nebo do poháru? V tom případě vám možná postačí stroj na výrobu jednoho druhu zmrzliny. 

Hodinová produkce a počet porcí za hodinu 

V případě, že vaše provozovna leží ve frekventované oblasti, pravděpodobně vás bude zajímat hodinová produkce stroje a počet porcí za hodinu, které zvládnou stroje vyrobit. Tyto parametry vám pomohou odhadnout očekávané výnosy. 

Chladivo a chlazení

Při výběru typu chlazení záleží na plánovaném počtu prodaných porcí zmrzliny. Při větším počtu prodaných zmrzlin (500+) sáhněte raději po vodním chlazení. Pokud zvolíte chlazení vzduchem, zajistěte cirkulaci vzduchu. 

Displej stroje na zmrzlinu

Odhadnout ideální teplotu zmrzliny nebo zbývající množství není jednoduché. Moderní stroje na zmrzlinu jsou vybaveny displeji, které výrazně usnadňují obsluhu stroje.

Nevíte si rady s výběrem? Nevadí. Rádi vám poradíme a informujeme o všem podstatném, co byste měli o zmrzlinových strojích vědět. Neváhejte nás kontaktovat.

Jaké stroje na zmrzlinu máme v nabídce?

Sortiment strojů na zmrzlinu Eiskon zahrnuje celkem 4 typy strojů na výrobu zmrzliny. Vybírat si můžete z těchto kategorií:

Výrobníky zmrzliny točené – nabídka italských strojů Carpigiani na točenou zmrzlinu. Vyberte si z kvalitních strojů na výrobu zmrzliny – tyto výrobníky zmrzliny dokáží vyrobit 1–6 druhů točené zmrzliny včetně míchaných, polevy, zmrzlinové shaky a další studené dobroty.

Výrobníky zmrzliny kopečkové – kopečková zmrzlina nikdy nevyjde z módy. Italské výrobníky zmrzliny Carpigiani zvládnou vyrobit nejen kopečkovou zmrzlinu, ale i další mražené receptury (sorbety, ledové tříště atd.). Modely jsou velmi výkonné a hodí se pro menší i větší provozy.

Výrobníky zmrzliny pro catering – catering ocení zejména stroj na zmrzlinu, který nezabere příliš místa a přesto poskytuje dostatečný výkon. Stroje na výrobu zmrzliny určené pro catering najdou využití i v menších restauracích a kavárnách. Výkonný stolní výrobník zmrzliny si poradí i se sorbety či ledovou tříští.

Výrobníky čerstvé zmrzliny s vitrínou – pro zákazníka neexistuje nic lákavějšího, než pozorovat na vlastní oči, jak se vyrábí jeho oblíbená čerstvá zmrzlina. Přesně to umožňují stroje na zmrzlinu s vitrínou, ze kterých můžete mražený krém rovnou servírovat. Některé z těchto automatů na zmrzlinu využijete v průběhu celého roku například k výrobě bešamelu, jogurtu nebo čokoládových polev.

Doplňky k automatům na zmrzlinu

V samostatných kategoriích najdete další vychytávky, které vám vedle stroje na zmrzlinu mohou přijít vhod. Díky nim můžete točenou zmrzlinu vylepšit jedinečným tvarováním nebo ji doladit vychlazenými posypy a polevami z chladící vitríny.
Správné zmrzlině, zmrzlinovému poháru nebo třeba ledové kávě nesmí chybět pořádná šlehačka. Zdlouhavý postup klasického šlehání nechte na profesionálním výrobníku šlehačky .
Pokud nechcete zmrzlinu vyrábět přímo v automatu na zmrzlinu, můžete využít univerzální cukrářské stroje , jež vám pomohou s přípravou zmrzlinové směsi, cukrářských specialit, případně i s vymražením zmrzliny . Hotovou zmrzlinu pohodlně uložíte do mrazící skříně nebo šokového mrazáku . Máte obavy o nadměrné výdaje vody za chlazení stroje na zmrzlinu nebo mrazícího zařízení? Prohlédněte si sortiment ekonomizérů vody .

Proč si pořídit kvalitní stroj na výrobu zmrzliny právě od nás?

  • Máme široký sortiment strojů na zmrzlinu různých druhů
  • Máme více jak 20 let zkušeností v oboru
  • Rádi vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího modelu
  • Navrhneme Vám a naprojektujeme kompletní výrobnu i prodejnu
  • Nejprodávanější modely výrobníků zmrzliny si můžete prohlédnout v našem showroomu v Brně

Máte k sortimentu námi nabízených strojů na zmrzlinu libovolný dotaz, chcete poradit s výběrem konkrétního zmrzlinového stroje, nebo hledáte dlouhodobého partnera pro oblast výroby zmrzliny pro váš podnik? Kontaktujte nás, jsme připraveni se vašim požadavkům a dotazům k sortimentu strojů na zmrzlinu okamžitě věnovat.

 ----------------------

Zákazníci hledají tyto produkty on-line s pomocí výrazů: stroje na zmrzlinu, zmrzlinové stroje, stroj na výrobu zmrzliny, výroba zmrzliny, prodej zmrzlinovačů, profesionální stroje na zmrzlinu.

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladící vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimoto provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladících a mrazících vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářských provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborného poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrín atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1g v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladících a mrazících vitrín i skříní, tempírek strojů na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Stroje na výrobu zmrzliny
Zavřít [X]

Kontaktní formulář