Eiskon
Eiskon
0

Stroje a výrobníky na výrobu zmrzliny

Výroba zmrzliny není jen o připravené směsi, ze které se vyrábí finální zmrzlina. Je to také o kvalitě použitých strojů. Stroje na výrobu zmrzliny se liší dle technických parametrů, možnosti umístěni (pult nebo prostor), velikosti zásobníků, možnosti rychlosti produkce zmrzliny nebo počtu pák. Ovlivňují výslednou chuť a kvalitu zmrzliny. V Eiskon sázíme na stroje od italské značky Carpigiani. Stroje jsou bezpečné, spolehlivé a jednoduché na ovládání a čištění.

Co sledovat při výběru stroje na výrobu zmrzliny?

Stroj na zmrzlinu vybírejte v první řadě podle potřeb vašeho podniku. Vyrábí se speciální stroje na výrobu točené zmrzliny, stroje na kopečkovou zmrzlinu i pro účely cateringu. Dále by vás měly zajímat následující nejdůležitější parametry strojů.

Počet druhů zmrzliny

Bude zmrzlina ve vašem podniku spíše doplňkovým sortimentem? Chcete ji dávat jako bonusový dezert nebo do poháru? V tom případě vám možná postačí stroj na výrobu jednoho druhu zmrzliny. 

Hodinová produkce a počet porcí za hodinu 

V případě, že vaše provozovna leží ve frekventované oblasti, pravděpodobně vás bude zajímat hodinová produkce stroje a počet porcí za hodinu, které zvládnou stroje vyrobit. Tyto parametry vám pomohou v odhadnou očekávané výnosy. 

Chladivo a chlazení

Při výběru typu chlazení záleží na plánovaném počtu prodaných porcí zmrzliny. Při větším počtu prodaných zmrzlin (500+) sáhněte raději po vodním chlazení. Pokud zvolíte chlazení vzduchem, zajistěte cirkulaci vzduchu. 

Displej stroje na zmrzlinu

Odhadnout ideální teplotu zmrzliny nebo zbývající množství není jednoduché. Moderní stroje na zmrzlinu jsou vybaveny displejem, které výrazně usnadňují obsluhu stroje.

Nevíte si rady s výběrem? Nevadí. Rádi vám poradíme a informuje o všem podstatném, co byste měli o zmrzlinových strojích vědět. Neváhejte nás kontaktovat.

Jaké stroje na zmrzlinu máme v nabídce?

Sortiment strojů na zmrzlinu Eiskon zahrnuje celkem 4 typy strojů na výrobu zmrzliny. Vybírat si můžete z těchto kategorií:

Výrobníky zmrzliny točené – nabídka italských strojů na točenou zmrzlinu Carpigiani. Vyberte si z kvalitních strojů na výrobu zmrzliny – tyto výrobníky zmrzliny dokáží vyrobit 1–6 druhy točené zmrzliny včetně míchaných, polevy, zmrzlinové shaky a další studené dobroty.

 

Výrobníky zmrzliny kopečkové – kopečková zmrzlina nikdy nevyjde z módy. Italské výrobníky zmrzliny Carpigiani zvládnou vyrobit nejen kopečkovou zmrzlinu, ale i další mražené receptury (sorbety, ledové tříště atd.). Modely jsou velmi výkonné a hodí se pro menší i větší provozy.

 

Výrobníky zmrzliny pro catering – catering ocení zejména stroj na zmrzlinu, který nezabere příliš místa a přesto poskytuje dostatečný výkon. Stroje na výrobu zmrzliny určené pro catering najdou využití i v menších restauracích a kavárnách. Výkonný stolní výrobník zmrzliny si poradí i se sorbety či ledovou tříští.

 

Výrobníky čerstvé zmrzliny s vitrínou – pro zákazníka neexistuje nic lákavějšího, než pozorovat na vlastní oči, jak se vyrábí jeho oblíbená čerstvá zmrzlina. Přesně to umožňují stroje na zmrzlinu s vitrínou, ze kterých můžete mražený krém rovnou servírovat. Některé z těchto automatů na zmrzlinu využijete v průběhu celého roku například k výrobě bešamelu, jogurtu nebo čokoládových polev.

Doplňky k automatům na zmrzlinu

V samostatných kategoriích najdete další vychytávky, které vám vedle stroje na zmrzlinu mohou přijít vhod. Díky nim můžete točenou zmrzlinu vylepšit jedinečným tvarováním nebo ji doladit vychlazenými posypy a polevami z chladicí vitríny.
Správné zmrzlině, zmrzlinovému poháru nebo třeba ledové kávě nesmí chybět pořádná šlehačka. Zdlouhavý postup klasického šlehání nechte na profesionálním výrobníku šlehačky .
Pokud nechcete zmrzlinu vyrábět přímo v automatu na zmrzlinu, můžete využít univerzální cukrářské stroje , jež vám pomohou s přípravou zmrzlinové směsi, cukrářských specialit, případně i s vymražením zmrzliny . Hotovou zmrzlinu pohodlně uložíte do mrazicí skříně nebo šokového mrazáku . Máte obavy o nadměrné výdaje voy za chlazení stroje na zmrzlinu nebo mrazicího zařízení? Prohlédněte si sortiment ekonomizérů vody .

Proč si pořídit kvalitní stroj na výrobu zmrzliny právě od nás?

  • Máme široký sortiment strojů na zmrzlinu různých druhů
  • Máme více jak 20 let zkušeností v oboru
  • Rádi vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího modelu
  • Navrhneme Vám a naprojektujeme kompletní výrobnu i prodejnu
  • Nejprodávanější modely výrobníků zmrzliny si můžete prohlédnout v našem showroomu v Brně
Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Stroje a výrobníky na výrobu zmrzliny
Zavřít [X]

Kontaktní formulář