Eiskon
Eiskon
0

Stroje a výrobníky na výrobu zmrzliny

Výroba zmrzliny není jen o připravené směsi, ze které se vyrábí finální zmrzlina. Je to také o kvalitě použitých strojů. Stroje na výrobu zmrzliny se liší dle technických parametrů, možnosti umístěni (pult nebo prostor), velikosti zásobníků, možnosti rychlosti produkce zmrzliny nebo počtu pák. Ovlivňují výslednou chuť a kvalitu zmrzliny. V Eiskon sázíme na stroje od italské značky Carpigiani. Stroje jsou bezpečné, spolehlivé a jednoduché na ovládání a čištění.

Co sledovat při výběru stroje na výrobu zmrzliny?

Stroj na zmrzlinu vybírejte v první řadě podle potřeb vašeho podniku. Vyrábí se speciální stroje na výrobu točené zmrzliny, stroje na kopečkovou zmrzlinu i pro účely cateringu. Dále by vás měly zajímat následující nejdůležitější parametry strojů.

Počet druhů zmrzliny

Bude zmrzlina ve vašem podniku spíše doplňkovým sortimentem? Chcete ji dávat jako bonusový dezert nebo do poháru? V tom případě vám možná postačí stroj na výrobu jednoho druhu zmrzliny. 

Hodinová produkce a počet porcí za hodinu 

V případě, že vaše provozovna leží ve frekventované oblasti, pravděpodobně vás bude zajímat hodinová produkce stroje a počet porcí za hodinu, které zvládnou stroje vyrobit. Tyto parametry vám pomohou v odhadnou očekávané výnosy. 

Chladivo a chlazení

Při výběru typu chlazení záleží na plánovaném počtu prodaných porcí zmrzliny. Při větším počtu prodaných zmrzlin (500+) sáhněte raději po vodním chlazení. Pokud zvolíte chlazení vzduchem, zajistěte cirkulaci vzduchu. 

Displej stroje na zmrzlinu

Odhadnout ideální teplotu zmrzliny nebo zbývající množství není jednoduché. Moderní stroje na zmrzlinu jsou vybaveny displejem, které výrazně usnadňují obsluhu stroje.

Nevíte si rady s výběrem? Nevadí. Rádi vám poradíme a informuje o všem podstatném, co byste měli o zmrzlinových strojích vědět. Neváhejte nás kontaktovat

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Stroje a výrobníky na výrobu zmrzliny
Zavřít [X]

Kontaktní formulář