Eiskon
Eiskon
0

Výrobníky čerstvé zmrzliny s vitrínou

Zařízení je kombinací výrobníku čerstvé kopečkové zmrzliny a prodejní vitríny.

 

BG Italy výrobník zmrzliny je vhodný především do provozů, kde může zákazník vidět celý proces od výroby zmrzliny až po jeho samotný prodej. Vše se odehrává v jednom válci a přímo před zrakem zákazníka. Stroj je ovládaný přes digitální displej s možností nastavení až 59 výrobních programů, je vybaven nočním režimem i možností volby automatické výroby díky programu denního režimu.

Každá nádoba je ovládána samostatně s vlastním displejem s nezávislými motory a kompresory. Výhoda stroje BG ITALY oproti klasickým výrobníkům zmrzliny je nízká spotřeba elektrické energie a velmi jednoduchá obsluha a údržba stroje.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Výrobníky čerstvé zmrzliny s vitrínou
Zavřít [X]

Kontaktní formulář