Eiskon
Eiskon
0

Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny

Provozujete cukrárnu nebo vlastníte stánek, kde prodáváte zmrzlinu a potřebujete vyměnit dosluhující výrobník zmrzliny za nový? Nebo plánujete otevřít novou kavárnu, kde se určitě nový výrobník zmrzliny uplatní? Připravili jsme pro vás širokou nabídku profesionálních výrobníků zmrzliny, které patří ke světové špičce.

Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Labo XPL/P
Carpigiani Labo XPL/P - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Výrobník kopečkové zmrzliny řady XPL/L se snadnou obsluhou a možností nastavení optimální konzistence zmrzliny. Program na smetanové zmrzliny, sorbety i granity.
Výrobník kopečkové zmrzliny Dveře na plnění kelímků
Dveře na plnění kelímků - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Dveře pro plnění kelímků ovocem, oříšky či tekuté směsi přímo z výrobníku kopečkové zmrzliny. Snadné plnění, údržba a instalace.
Novinka
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Ready DW
Carpigiani Ready DW - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Výrobník kopečkové zmrzliny s možností ohřevu válce, který umožňuje pasterovat i mrazit. Zmrzlinová směs se připravuje přímo ve válci s automatizovaným dávkování vody. Možnost plnění zmrzliny do kelímků či termoobalů.
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Labotronic HE-H
Carpigiani Labotronic HE-H - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Výrobník zmrzliny a granity se zesíleným mrazicím výkonem. Vybaven možností pasterizace zmrzlinového základu ve stroji. 14 programů výroby. Snadné ovládání v českém jazyce.
Novinka
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Maestro HE
Carpigiani Maestro HE - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Univerzální výrobník kopečkové zmrzliny, vařič krémů, pasterizátor a temperovací stroj na čokoládu. Obsahuje 39 programů pro výrobu cukrářský specialit. Snadné ovládání i mytí.
Nejprodávanější
Výrobník kopečkové zmrzliny LABO 14/20M
LABO 14/20M - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Výrobník točené zmrzliny s mechanickým ovládáním pro zkušené zmrzlináře i začátečníky. Robustní a technologicky vyspělý. Bezpečný stroj se snadnou obsluhou.
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Quartetto
Carpigiani Quartetto - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Výrobník kopečkové zmrzliny pro menší restaurace, kavárny a hotely. Obsahuje mrazící box. Vyrábí čtyři příchutě zmrzliny a ovocné sorbety. Stroj je praktický, jednoduchý na ovládání a účelný.
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Ready 14/20 Counter Top s možností pasterizace
Carpigiani Ready 14/20 Counter Top s možností pasterizace - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Barový výrobník kopečkové zmrzliny s pasterizací pro menší provozy, restaurace, hotely a catering.
Novinka
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani LABO 6/9 XPL P – 8/12 XPL P
Carpigiani LABO 6/9 XPL P – 8/12 XPL P - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Vysoce výkonný stolní výrobník kopečkové zmrzliny. Vhodný pro catering, hotely i restaurace. Inteligentní systém Hard-O-Tronic pro udržení optimální teploty zmrzliny. Snadné ovládání a čištění.
Novinka
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani READY 6/9 – 8/12
Carpigiani READY 6/9 – 8/12 - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Vysoce výkonný stolní výrobník kopečkové zmrzliny. Celý proces výroby v jednom stroji - pasterizace, zrání i vymrazení. 6 automatických programů - zmrzliny, sorbety, ledové tříště. Kvalitní míchadla a další komponenty.
Novinka
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Ready 14/20 CHEF Counter Top
Carpigiani Ready 14/20 CHEF Counter Top - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Stroj na výrobu kopečkové zmrzliny s pasterizací pro menší provozy. 16 cukrářských programů. Veškerá výroba probíhá v jednom stroji. Inovativní technologie, kvalitní komponenty.
Novinka
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Freeze &a Go
Carpigiani Freeze &a Go - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Stolní výrobník kopečkové zmrzliny a sorbetu pro menší restaurace a hotely. Čerstvá a lahodná zmrzlina za pouhých 5 minut.
Novinka
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Turbomix
Carpigiani Turbomix - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Mixér pro přípravu tekutých zmrzlinových směsí. Snadné šlehání, emulgace a mixování směsí. Ovládací panel s možností nastavení doby míchání a rychlosti.
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Ideauno
Carpigiani Ideauno - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Stroj na výrobu kopečkové zmrzliny ve vysoké kvalitě s vysokou úrovní jednoduchosti. Nezávislý chladicí systém, možnost změny rychlosti a teploty pro každý válec.
Novinka
Výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani Ideatre
Carpigiani Ideatre - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Stroj na výrobu čerstvých sorbetů a smetanové zmrzliny. Možnost ohřevu čokolády, přípravu džemů a cukrářských specialit. Snadné ovládání, nízká spotřeba a jednoduché čištění.

Výrobníky kopečkové zmrzliny se liší svou velikostí, rychlostí výroby i způsobem míchání. Stroje na výrobu zmrzliny ovlivňují výslednou chuť i konzistence zmrzliny. Dnes disponují různými funkcemi, díky kterým můžete vyrobit zmrzliny, které budou vaši zákazníci milovat. V našem sortimentu najdete výrobníky kopečkové zmrzliny od značky Carpigiani. Stroje Carpigiani mají vysoký výkon a funkčnost.

Stroje na výrobníky kopečkové zmrzliny Carpigiani se vyznačují snadnou obsluhou s spolehlivostí. Některé typy strojů umožňují výrobu také sorbetů, ovocný ledových tříští či italských granit. Carpigiani Maestro HE vám pomůže při přípravě salsy, krémů, jogurtů či toppingů. Disponují digitálním displejem či zvukovou signalizací. Velmi snadné je také jejich čištění a mytí.

Točená nebo kopečková zmrzlina? Někdo se řadí mezi milovníky točené zmrzliny, někdo mezi milovníky kopečkové. Pořiďte si do vaší kavárny či cukrárny stroj na výrobu zmrzliny na oba typy zmrzlin a máte vyhráno.

Co všechno zvládne výrobník kopečkové zmrzliny?

Výrobník kopečkové zmrzliny může mít více funkcí, kterými se odlišují jednotlivé modely z naší nabídky. Stroj na kopečkovou zmrzlinu Carpigiani:

 • Dokáže vyrobit různé množství kopečkové zmrzliny
 • Většina výrobníků Carpigiani může i pasterovat zmrzlinovou směs
 • Zvládne zmrzlinu dokonale a rychle vymrazit do perfektní konzistence
 • Může vyrábět také ledovou tříšť, sorbet a další cukrářské produkty
 • Dokáže vyrobit dostatečné množství zmrzliny pro vytížené provozy i menší porce, které si hosté nabírají sami

Větší a výkonnější modely výrobníků kopečkové zmrzliny se hodí do cukráren, kaváren i zmrzlináren. Menší modely najdou uplatnění například v menších provozech jako jsou restaurace a hotely nebo ve stáncích s občerstvením. Ať už stroj na kopečkovou zmrzlinu umístíte kamkoliv, vždy můžete počítat s perfektně vyšlehanou a vychlazenou zmrzlinou, za kterou se hosté budou vracet.

Proč si vybrat výrobník kopečkové zmrzliny u Eiskonu

Stroj na kopečkovou zmrzlinu by ve vašem podniku neměl chybět. Zájem o zmrzlinu je totiž celoroční a stroj na kopečkovou zmrzlinu tak využijete i mimo letní měsíce. Kvalitní italské výrobníky kopečkové zmrzliny z naší nabídky splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a výkon. Proč si pořídit stroj na kopečkovou zmrzlinu právě u nás?

 • Máme široký sortiment italských výrobník kopečkové zmrzliny Carpigiani
 • Rádi vám poradíme s výběrem stroje na kopečkovou zmrzlinu a navrhneme nejvhodnější řešení přesně pro vás
 • Pomůžeme Vám s rozjezdem zmrzlinárny a se sestavením receptur na míru
 • Pravidelně také pořádáme školení a semináře o výrobě zmrzliny
 • Nákupem stroje na kopečkovou zmrzlinu to u nás nekončí – postaráme se také o záruční a pozáruční servis
 • Výrobníky kopečkové zmrzliny Carpigiani si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem showroomu v Brně.

Zaujal vás zmrzlinovač na točenou zmrzlinu Carpigiani?

Neváhejte a dejte nám o to vědět. V detailu každého ze strojů na kopečkovou zmrzlinu najdete modré poptávkové tlačítko. Zmrzlinovač si můžete přidat také do souhrnné poptávky a zaslat nám poté seznam všech produktů, o které máte zájem. Vybavte si svoji kavárnu, cukrárnu nebo jiný provoz kvalitním výrobníkem kopečkové zmrzliny ještě dnes.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny
Zavřít [X]

Kontaktní formulář