Eiskon
Eiskon
0

Výrobníky šlehačky

Chcete vašim zákazníkům servírovat šlehačku, na kterou nezapomenout? Dokonalé chuti můžete snadno dosáhnout pomocí výrobníku šlehačky. Zapomeňte na šlehačky ve spreji nebo ruční šlehání. Výrobník vám pomůže vytvořit šlehačku výborné chuti i konzistence. 

V našem sortimentu najdete výrobníky šlehačky od italské značky Carpigiani. Stroje značky Carpigiani jsou proslulé svou vysokou výkonností, funkčností a dlouhodobou životností.

Výhody výrobníku šlehačky Carpigiani

Výrobníky šlehačky od značky Carpigiani přináší zákazníkům mnohé výhody. Jaké to jsou?

  1. Všestrannost - výrobníky šlehačky jsou flexibilní a všestranné stroje, díky kterým budete moci rozšířit sortiment i o sladké či slané pěny.
  2. Vysoký výkon - zajišťuje patentovaný texturizér, který pomáhá vytvořit perfektní šlehačku a umožňuje upravit směs vzduchu pro dokonalou konzistenci.
  3. Pohodlí - vyjímatelné čerpadla a nádrže zajišťují snadnou údržbu a čištění.
  4. Úspory - stroje na šlehačku jsou vysoce výkonné, ale také úsporné. 
  5. Čerstvost - zajišťují speciálně vyvinuté dávkovací systémy, díky kterým nedochází ke kondenzaci.

Jak vybírat výrobník šlehačky

V našem sortimentu najdete různé typy výrobníků na šlehačky. Při výběru výrobníku vždy primárně zvažte kapacitu vaší provozovny. Máte restauraci, kde bude výroba šlehačky pouze doplňková? Možná vám postačí malý výrobník šlehačky Carpigiani Ecowip/G se zásobníkem na 2 l. Pokud máte větší cukrárnu či kavárnu, kde budete prodávat velký počet dezertů či kávy se šlehačkou, sáhněte raději po výkonnějším stroji jako je výrobník šlehačky Carpigiani Jetwip/G. Výrobníky se dále liší dle hodinové produkce, úsporností, rozměrů a typu čerpadla. Čerpadla zajišťují hustotu a tuhost šlehačky. 

Nevíte si s výběrem výrobníku šlehačky rady? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme. 

 

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Výrobníky šlehačky
Zavřít [X]

Kontaktní formulář