Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering

Hledáte výrobníky zmrzliny pro váš catering? Vyberte si z nabídky kvalitních strojů italské značky Carpigiani. V našem sortimentu najdete vysoce výkonné výrobníky, které jsou svou velikostí vhodné do restaurací, hotelů a jiný catering.

Nabízíme výrobníky, které disponují několika programy umožňující výrobu zmrzlin, sorbetů či ledových tříští. Výrobníky neustále udržují výrobky v optimální konzistenci a teplotě. Jsou bezpečné a snadné na údržbu i čištění.

Výrobník zmrzliny pro catering Nemox - gellatisimo exlusive I green
Nemox - gellatisimo exlusive I green - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Domácí stolní výrobník zmrzliny s technologii  i-Green která snižije emisní zátěž až o 99%. Produkce až 1.7 l zmrzliny, sorbetu, mraženého jogurtu
Cena: od 11 900 Kč
Novinka
Výrobník zmrzliny pro catering GELATO NXT1 Automatica white
GELATO NXT1 Automatica white - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Plněautomatický domácí výrobník zmrzliny s produkcní o objemu 1 kg/20min. Výroba zmrzliny, granity, sorbetu,mraženého jogurtu,.. Uchování zmrzliny až po dobu 8...
Cena: od 16 300 Kč
Novinka
Výrobník zmrzliny pro catering Nemox Gelato 5K Crea SC
Nemox Gelato 5K Crea SC - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Výrobník zrmzliny který byl vytvořen pro catering, menší restaurace a hotely. Produkce 1,2 kg/15 min. 4 druhy programů pro produkci zmrzliny 4 druhy programů...
Cena: 77 500 Kč
Novinka
Výrobník zmrzliny pro catering Carpigiani Freeze & Go
Carpigiani Freeze & Go - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Stolní výrobník kopečkové zmrzliny a sorbetu pro menší restaurace a hotely. Čerstvá a lahodná zmrzlina za pouhých 5 minut.
Novinka
Výrobník zmrzliny pro catering Carpigiani LABO 6/9 XPL P – 8/12 XPL P
Carpigiani LABO 6/9 XPL P – 8/12 XPL P - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Vysoce výkonný stolní výrobník kopečkové zmrzliny. Vhodný pro catering, hotely i restaurace. Inteligentní systém Hard-O-Tronic pro udržení optimální teploty zmrzliny. Snadné ovládání a čištění.
Novinka
Výrobník zmrzliny pro catering Carpigiani Quartetto
Carpigiani Quartetto - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Výrobník kopečkové zmrzliny pro menší restaurace, kavárny a hotely. Obsahuje mrazící box. Výroba čtyř příchutí zmrzliny a ovocných sorbetů. Stroj je praktický, jednoduchý na ovládání a účelný.
Výrobník zmrzliny pro catering Carpigiani Ready 14/20
Carpigiani Ready 14/20 - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Stroj na výrobu kopečkové zmrzliny s pasterizací pro menší provozy. 16 cukrářských programů. Veškerá výroba probíhá v jednom stroji. Inovativní technologie, kvalitní komponenty.
Novinka
Výrobník zmrzliny pro catering BG ITALY CC102
BG ITALY CC102 - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Výrobník zmrzliny s vitrínou CC 102 na 1 druh zmrzliny.
Výrobník zmrzliny pro catering Carpigiani READY 6/9 – 8/12
Carpigiani READY  6/9 – 8/12 - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Vysoce výkonný stolní výrobník kopečkové zmrzliny. Celý proces výroby v jednom stroji - pasterizace, zrání i vymrazení. 6 automatických programů - zmzrliny, sorbety, ledové tříště. Kvalitní míchadla a další komponenty.
Novinka
Výrobník zmrzliny pro catering Carpigiani Ready 14/20 CHEF Counter Top
Carpigiani Ready 14/20 CHEF Counter Top - Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Stroj na výrobu kopečkové zmrzliny s pasterizací pro menší provozy. 16 cukrářských programů. Veškerá výroba probíhá v jednom stroji. Inovativní technologie, kvalitní komponenty.
Novinka

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladicí vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimo to provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladicích a mrazicích vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářškých provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborné poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrína atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1G v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a  vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC 3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladicí a mrazící vitríny i skříně, tempírky stroje na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Výrobníky zmrzliny pro restaurace, hotely a catering
Zavřít [X]

Kontaktní formulář