Eiskon
Eiskon
0

Chladící a mrazící vitríny

Estetický vzhled pokrmů prodává. Dejte vaše skvěle vypadající zákusky, chlebíčky či dorty do pěkných a kvalitních vitrín. V našem sortimentu najdete různé typy vitrín. Oblíbené jsou chladící vitríny na zákusky,  stolní chladící vitríny nebo přístěnné vitríny.

Vitríny se liší nejen tvarem a designovým zpracováním, ale také vlastnostmi. Některé mohou mít elektronický ovládací panel pro regulaci teploty, automatické odtávání nebo možnost regulaci výstavního patra či vnitřní vlhkosti. 

Chladící vitríny na pralinky

Vitríny na pralinky jsou designově zpracované pro efektivní prezentaci pralinek s možností regulace vnitřní vlhkosti, což je pro prezentaci pralinek nezbytná nutnost. V pralinkových vitrínách lze rovněž prezentaovat i zákusky nebo sendviče. Můžete si vybrat vitríny vhodné doprostřed místnosti, na pult nebo k zabudování do baru. Oblíbené jsou chladící vitríny ISA CRISTAL TOWER s objemem 500 - 700 litrů vhodná do větších cukráren či kaváren. Originální zpracování má vitrína IFI CHOCOLAT v klenotnickém stylu. Klasická chladící vitrína ISA METRO NEW má oběhové chlazení, kdy dochází k ochlazování všech polic.

Barové/pultové chladící vitríny

Barové/pultové vitríny jsou vhodné na každý bar a pult. Liší se velikostí, barvou, tvarem, ale také technickými vlastnostmi jako je podnos nebo teplotní rozsah. Jsou vhodné k uchování nejen zákusků, ale i pečiva, sendvičů, baget či nápojů.

Panoramatické chladící vitríny

Panoramatické vitríny jsou vyráběny v podlouhlém tvaru, který umožňuje perfektní prezentaci chlazených a mražených výrobků. V širokém sortimentu jsou na výběr vitríny prosklené ze všech stran i pouze z jedné strany. Záleží jen na vás, kam ji chcete umístit. Některé vitríny jsou vybaveny automatickým odtáváním, displejem pro snadné ovládání a kolečky pro snadnou manipulaci. Pro větší provozovny se skvěle hodí vitrína Tekna R26/2. Menší provozovny ocení chladící vitrínu Venere BS v designové černé barvě. Panoramatické vitríny se vyrábí buď jako chladící nebo mrazící, ale také jako kombinované, takže umožňují teplotní rozsah od +5/-25°C.

Zmrzlinové vitríny

Hodláte prodávat zmrzlinu ve velkém? V tom případě se podívejte do sekcí zmrzlinových vitrín. Jsou designové s možností zvolení vlastního dekoru. Vitrínu BRX Vista využijete i v zimních měsících, kde lze přepnout na chladící režim a využít na prezentaci zákusků. U vitríny Athena oceníte nízkou spotřebu energie. Výrobu i prezentaci zmrzliny spojuje dohromady vitrína IFI POPAPP.


S výběrem chladící a mrazící vitríny nejen na zmrzliny a zákusky vám rádi poradíme. Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme pouze kvalitní výrobky ověřené dlouholetými zkušenostmi.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Chladící a mrazící vitríny
Zavřít [X]

Kontaktní formulář