Barové/Pultové vitríny

Barové/Pultové vitríny

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč

V této kategorii najdete chladící vitríny, které se skvěle hodí do kaváren, cukráren i do barů a hospod. Kromě zákusků jsou vhodné k prezentaci hotových pokrmů (nejen baget a sendvičů), ale také nápojů (barové vitríny). Najdete zde produkty špičkové italské značky SAYL, která si dává záležet na designu. Na výběr jsou klasické bílé vitríny, ale také černé vitríny, které se stávají na trhu populární. Vitríny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s odolnou konstrukcí.

Barová/Pultová vitrína Barová vitrína SAYL DROP-IN
Třída vitrín DROP-IN je navržena pro zabudování do pracovní desky nebo baru. Jsou vyráběny ve verzi chladící, teplé a neutrální.
Barová/Pultová vitrína Pultová vitrína SAYL COMPAK
Barová vitrína SAYL DROP-IN - Barové/Pultové vitríny
Třída chladících vitrín SAYL COMPAK se vyznačuje nízkou spotřebou energie a velkým objemem chladící skříně. 
Barová/Pultová vitrína Pultová vitrína SAYL LOGIC
Pultová vitrína SAYL COMPAK - Barové/Pultové vitríny
Barová vitrína, výkonný výparník, maximální viditelnost.Díky svým kompaktním rozměrům lze vitrínu snadno umístit na bar.Vhodná k prezentaci zákusků, sendvičů, salátů...
Barová/Pultová vitrína Pultová vitrína SAYL QBO
Pultová vitrína SAYL LOGIC - Barové/Pultové vitríny
Třída pultových chladících vitrín SAYL QBO posouvá prezentaci produktů na zcela jinou úroveň, díky futuristické konstrukci vitríny promění QBO vaše výrobky k dokonalosti....
Barová/Pultová vitrína Pultová vitrína SAYL TOPPING MINI
Pultová vitrína SAYL QBO - Barové/Pultové vitríny
Profesionální pultová vitrína vitrína určená na posypy na zmrzlinu, topingy nebo ingredience na pizzu. Díky univerzální zmenšené velikosti se hodí do jakéhokoliv...
Barová/Pultová vitrína Pultová vitrína SAYL TOWER
Pultová vitrína SAYL TOPPING MINI - Barové/Pultové vitríny
Třída chladících vitrín SAYL TOWER se vyznačuje velkou kapacitou a lze ji zabudovat do výdejního pultu.
Barová/Pultová vitrína Pultová vitrína SAYL VELA
Pultová vitrína SAYL TOWER - Barové/Pultové vitríny
Skvělý design a styl vhodný pro nejelegantnější a nejsofistikovanější provozy. 3 skleněné police s maximální viditelností. Masivní konstrukce z nerezové oceli a...
Barová/Pultová vitrína Pultové vitríny SAYL INTEGRA COMPACTA NEUTRA 60
Pultová vitrína SAYL VELA - Barové/Pultové vitríny
Řada neutrálních vitrín SAYL Integra NEUTRA je designově shodná s vitrínami SAYL Integra refrigerata, lez je tedy snado instalovat do jedné výdejní linky Vitríny...
Barová/Pultová vitrína Pultové vitríny SAYL INTEGRA COMPACTA REFRIGERADA 60
Pultové vitríny SAYL INTEGRA COMPACTA NEUTRA 60 - Barové/Pultové vitríny
Chladící vitríny  Integra  refrigerata jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla s dvojitým zasklením, aby byla zajištěna dokonalá viditelnost pro nejnáročnější teplotní...

Jak vybírat pultové a barové vitríny?

Při výběru pultové nebo barové vitríny dobře zvažte požadavky na vitríny v rámci kapacit provozovny. Potřebujete vysoce výkonnou vitrínu s velkým objemem? Nebo vám stačí pouze malé vitrína s nízkou spotřebou? Už víte, kam ji chcete umístit? Toto jsou priority, které vám mohou v začátku pomoci.

Zaměřte se na rozměry, podnos a teplotní rozsah pultové/barové vitríny. Důležité je také typ skla a jeho tloušťka. Sklo by se nemělo mlžit a zároveň by nemělo docházet k úniku požadované teploty. Mezi další vlastnosti patří možnost osvětlení, počet polic, způsob otevírání, nastavitelné police a mnohé další.

Nevíte si s výběrem chladící vitríny rady? Neváhejte nás kontaktovat. Máme dlouholeté zkušenosti. Vybrali jsme vitríny již pro stovky kaváren a cukráren. Rádi pomůžeme i vám.

Druhy chladících vitrín Sayl

Vitrína Sayl Compak je vhodná do větších provozoven. Vejde se do ní větší objem surovin a je přístupná z obou stran. Oceníte u ní nízkou spotřebu energie, přestože je vybavena osvětlením ve všech policích. Najdete zde také vitríny ve stylu panoramatických vitrín, které jsou vhodné do každé provozovny. Sayl Integra NEUTRA se vyrábí se v různých rozměrech. Velmi kompaktní rozměry má vitrína Sayl Logic, kterou lze umístit přímo na bar.

 

------------------

Specifikace produktů v této kategorii: barové vitríny, pultové vitríny, stylové prodejní vitríny, designové skleněné vitríny, chladicí vitríny.

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladící vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimoto provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladících a mrazících vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářských provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborného poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrín atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1g v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladících a mrazících vitrín i skříní, tempírek strojů na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Barové/Pultové vitríny
Zavřít [X]

Kontaktní formulář