Eiskon
Eiskon
0

BRX VISTA

  • Novinka
BRX VISTA - Zmrzlinové vitríny POZZETTI
Výrobce BRX

Profesionální zmrzlinová vitrína Vista je vybavena ojedinělou mrazící technologií kombinující úsporné  chlazení pomocí glykolové náplně a oběhového chlazení  zaručující rovnoměrnou cirkulaci vzduchu v celém prostoru vitríny. Kombinací těchto dvou systémů  umožňuje prodej zmrzliny v kulatých válcích Carapina bez poklic a tak je možné zmrzlinu dekorovat a zákazník jednotlivé příchutě vidí.  Vytrína je vybavena i nočním režimem uchovávání zmrzliny, kde je aktivní šetrné glykolové chlazení a je tedy možné zmrzlinu ve vitríně přes noc uchovávat. Rovněž lze vitrínu přepnout do chladícího módu a používat v zimních měsících jako chladící vitrínu na zákusky.

Rychlá poptávkaSouhrnná poptávka (přidat)

Další informace k BRX VISTA

Vitrína Vista je dodávána v modulech na 6,10 a 14   širokých nerezových nádob Carapina  7lt  ( průměr 26 cm ) nebo ve variantě na 9,14 a 20 nerezových nádob Carapina  7lt průměr 20cm. Jednotlivé moduly lze spojovat v jeden celek. Lze ji objednat s integrovaným chlazením nebo externími agregáty  chlazenými vzduchem nebo  s kombinovaným chlazením voda/vzduch. Čelní panely vitrín jsou dodávány buď lakované nebo jsou obložené umělým kamenem -provedení ROCK. Vitríny Vista se vyrábí i  v provedení chladící vitríny na zákusky s teplovou +4/+8°C.

Dokumenty ke stažení

Video - Zmrzlinová vitrína Pozzetti BRX VISTA

Rychlá poptávka
Pokud chcete pouze tuto položku, tohle je nejrychlejší způsob jak ji poptat.
Souhrnná poptávka (přidat)
Pokud chcete do poptávky přidat více produktů, pohodlně si vytvořte košík a poptejte vše najednou.
Ředitel Eiskon

Zakládáme si na precizním přístupu k zákazníkovi. Na váš dotaz či poptávku vám odpovíme do 24 hodin. Na 90 % všech dotazů reagujeme do 5 hodin. Můžete se podívat, jaký bude následovný průběh po odeslání vaší poptávky.

Mgr. Petr Špička
obchodní ředitel

Zavřít [X]

Rychlá poptávka

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom BRX VISTA
Zavřít [X]

Kontaktní formulář