Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované

Hledáte zmrzlinové vitríny pro vaši novou provozovnu? Vyberte si z naší nabídky zmrzlinových vitrín, u kterých budete mít jistotu, že se zmrzlina nebude rozpouštět a mrazit. Nabízíme špičkové vitríny od nejlepších výrobců světa. Italští výrobci IFI, ISA nebo Orion vyrábí vysoce kvalitní produkty s důrazem na design a zvolené technologie.

Zmrzlinová vitrína profesionální IFI MILIA
IFI MILIA - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI SAM80
IFI SAM80 - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Profesionální zmrzlinová vitrína v moderním atraktivním vzhledu IFI SAM80.Vitrína je určena pro prodej a prezentaci kopečkové zmrzliny.
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI TONDA
IFI TONDA - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Unikátní profesionální zmrzlinová vitrína v moderním atraktivním vzhledu IFI Tonda.Vitrína je určena pro prodej a prezentaci kopečkové zmrzliny.
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI AKTIVA
IFI AKTIVA - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Profesionální zmrzlinová vitrína v moderním atraktivním vzhledu IFI Aktiva.Vitrína je určena pro prodej a prezentaci kopečkové zmrzliny.
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI AL VOLO
IFI AL VOLO - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Zmrzlinová vitrína vhodná pro menší kavárny a catering.
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI ALLURE PANORAMA
IFI ALLURE PANORAMA - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Profesionální zmrzlinová vitrína v moderním atraktivním vzhledu IFI Allure panorama.Vitrína je určena pro prodej a prezentaci kopečkové zmrzliny.
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI CLOUD
IFI CLOUD - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Profesionální zmrzlinová vitrína v moderním atraktivním vzhledu IFI Cloud.Vitrína je určena pro prodej a prezentaci kopečkové zmrzliny.
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI CUBIKA
IFI CUBIKA - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Profesionální zmrzlinová vitrína v moderním atraktivním vzhledu IFI Cubika s agresivním, chytlavým designem s velkou expoziční kapacitou.Vitrína je určena pro prodej...
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI JOLLY
IFI JOLLY - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Nová profesionální zmrzlinová vitrína v moderním atraktivním vzhledu IFI Jolly s inovativní hybridní technologií.Vitrína je určena pro prodej a prezentaci kopečkové...
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI LUMIERE
IFI LUMIERE - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Profesionální zmrzlinová vitrína v moderním atraktivním vzhledu IFI Lumiere.Vitrína je určena pro prodej a prezentaci kopečkové zmrzliny.
Zmrzlinová vitrína profesionální IFI POPAPP
IFI POPAPP - Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Ifi Popapp je kompaktní stanice, která zahrnuje prostory pro výrobu gelata.  

Zmrzlinové vitríny nabízíme v různých provedeních.  IFI lumiere  má zešikmenou prezentaci vaniček, u vitríny Orion 365 je možnost spojit vitríny do celků, zmrzlinová vitrína Ifi Allure Panorama umožňuje netradiční prezentaci kopečkové zmrzliny díky systému Panorama Pans.

Parametry, které sledovat při výběru zmrzlinové vitríny

Každá zmrzlinová vitrína se liší svými vlastnostmi a parametry. Vždy je nutné zvážit, jak výkonnou vitrínu budete potřebovat právě do vaší provozovny. Vždy sledujte:

 • počet zmrzlinových vaniček,
 • způsob chlazení,
 • způsob prezentace,
 • dekor zmrzlinové vitríny,
 • způsob odtávání,
 • technické údaje jako je příkon, váha, provozní teplota, klimatická řada.

 

Zmrzlinové vitríny mají i možnost volby příslušenství. Mohla by se vám hodit například kolečka pod vitrínu, vanička na oplach kleští nebo zásobník na kornouty. 

 

Nevíte si rady s výběrem zmrzlinové vitríny? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem vitríny pomůžeme.

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladicí vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimo to provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladicích a mrazicích vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářškých provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborné poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrína atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1G v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a  vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC 3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladicí a mrazící vitríny i skříně, tempírky stroje na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Zmrzlinové vitríny profesionální ventilované
Zavřít [X]

Kontaktní formulář