Ostatní gastro vybavení - bazar

Ostatní gastro vybavení - bazar

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč

Hledáte gastro vybavení, které vám dobře poslouží a zároveň bude za skvělou cenu? Podívejte se do naší nabídky již použitého (bazarového) vybavení do cukráren a kaváren. Najdete zde stroje značek jako je Carpigiani, Ugolini, Thermoplan, GBG a mnohem více. Tyto značky jsou světovými leadry na trhu s prodejem gastro vybavení a u svých výrobků zaručují vysokou výkonost a dlouhodobou životnost. Nemusíte se obávat, že vám stroje po nákupu za pár týdnů vypoví svou službu.


Veškeré bazarové gastro zařízení před prodejem prochází kontrolou a je servisováno. Naši odborníci na technologie vám rádi zajistí pravidelný servis strojů.

Nabídka gastro vybavení z bazaru od Eiskon

V sortimentu najdete různé typy gastro vybavení od lednic po výrobníky na šlehačku. Nabídka se pravidelně mění, a proto doporučujeme ji průběžně sledovat. Nakoupíte u nás špičkové stroje za skvělé ceny. Mezi oblíbené patří bazarové stroje na zmrzlinu nebo bazarové vitríny.

Výrobník ledové tříště bazar

Patří mezi produkty oblíbené v letních měsících. V nabídce se objevují výrobníky tříště v různých velikostech. Pro menší provozovny jsou vhodnější výrobníky s jednou vanou, pro větší naopak výrobníky s kapacitou 18 litrů a více (obvykle tří a více van). Výhodou je možnost kombinace různých příchutí.

Výrobníky šlehačky bazar

Výrobníky šlehačky jsou v některých provozovnách spíše doplňkovým sortiment. Pořiďte ji za nižší ceny. Najdete u nás stroje značky Carpigiani, díky kterým budete mít šlehačku výborné chuti a konzistence po celý den.

Lednice, šokové mrazáky i dřezy do kuchyně z bazaru

Lednice, šokové mrazáky nebo dřezy jsou v kuchyni samozřejmostí. Bez nich se neobejdete. Pořiďte je za skvělé ceny. Najdete u nás lednice i mrazáky různých rozměrů a značek. 

Nevíte si s výběrem gastro vybavení rady? Neváhejte nás kontaktovat nebo nám pošlete rychlou poptávku. My se vám co nejdříve ozveme. Gastro vybavení u nás můžete pořídit také na splátky. Využijte kalkulačku splátek v detailu produktu a zjistěte, jak dlouho budou vaše splátky za vámi vybrané částky trvat.

 

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladící vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimoto provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladících a mrazících vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářských provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborného poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrín atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1g v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladících a mrazících vitrín i skříní, tempírek strojů na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Ostatní gastro vybavení - bazar
Zavřít [X]

Kontaktní formulář