Eiskon
Eiskon
0
 • Zadání zákazníka


  Eiskon.cz > Projekty

  V případě, že jste nás již kontaktovali s konkrétní poptávkou, máte za sebou první krok k obnově původní provozovny nebo k zařízení nové. Poté bude následovat společná konzultace nad podobou a průběhem celého projektu.

 • 2D návrh


  Eiskon.cz > Projekty


  Jde o první kompletní návrh, který po vzájemné konzultaci společně vytvoříme. Pro tuto fázi realizace projektu bude klíčové půdorysné řešení dané provozovny. Konkrétní rozmístění spotřebičů a dalšího vybavení bude záviset především na prostorových dispozicích a technických možnostech provozovny. Celkový návrh bude vytvořen tak, aby respektoval všechny hygienické normy a další závazné požadavky. V této fázi Vám budeme schopni předložit již i kompletní cenovou kalkulaci Vašeho projektu.

 • 3D návrh


  Eiskon.cz > Projekty


  Po odsouhlasení a schválení 2D konceptu a cenové kalkulace, Vám můžeme předložit 3D návrh. Vizualizace celého provozu zobrazí detaily použitých materiálů, barev, interiérového vybavení a doplňků. Pro zhmotnění všech Vašich představ, týkajících se podoby prodejny, s Vámi bude veškeré podrobnosti konzultovat architekt a designér. Tato část realizace zakázky je pro nás velmi podstatná proto, že je zároveň i mírou splnění Vašich očekávání.

 • Zpracování výrobní dokumentace


  Eiskon.cz > Projekty


  Po odsouhlasení všech úprav a konečné podoby projektu, budeme moci všechen jeho obsah přesunout do výrobního procesu. V tomto případě půjde již o přesnou ukázku zpracování jednotlivých segmentů vybavení provozu. Dokumentace bude současně zahrnovat detailní plán přípojek elektro a vodoinstalace pro stavební úpravy.

 • Montáž cukrárny nebo provozovny


  Eiskon.cz > Projekty


  V této fázi již přecházíme od návrhů a výkresů k samotnému zařizování. Dopravu objednaného vybavení z výroby a samotnou montáž celého zařízení zajistíme prostřednictvím vlastních vyškolených techniků. U jednotlivých typů vybavení zařídíme důkladné proškolení obsluhy tak, aby zařízení mohlo být plně využíváno. Pro případ potřeby nebo dotazů týkajících se provozu dodaného vybavení Vám poskytneme zákaznický servis, kde se budete moci poradit s technology výroby.

 • Servis


  Eiskon.cz > Projekty


  Nedílnou součástí našich služeb i celé realizace je poskytnutí profesionálního technického servisu našim klientům. Pro Vaši celkovou spokojenost máme k dispozici team vlastních, pravidelně školených servisních techniků a disponujeme i celorepublikovou sítí servisních organizací, které pohotově vyřeší všechny případné závady. Realizací celé zakázky naše práce pro Vás zdaleka nekončí.

 • Servisní formulář

Galerie kompletních barových sestav

Zavřít [X]

Kontaktní formulář