Mrazící skříně

Mrazící skříně

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč

Vítejte v produktové kategorii "Mrazící skříně na zmrzlinu". Využijte nabídku profesionálních a vysoce kvalitních mrazících skříní, které vám umožní skladovat a prezentovat zmrzlinu s maximální čerstvostí a chutí.

Tyto profi mrazící skříně jsou speciálně navrženy pro potřeby zmrzlinářů, cukrářů, pekařů a restauratérů. Tyto skříně poskytují optimální podmínky pro uchování zmrzliny ve správné teplotě, což je klíčové pro zachování lahodné chuti a žádoucí konzistence.

Multifunkční mrazící skříň Friulinox AMIC21 (-30/+18°C)
Novinka
Mrazícící skříň na zmrzlinu Framec STARK NVX oběhové chlazení
Multifunkční mrazící skříň Friulinox AMIC21 (-30/+18°C) - Mrazící skříně
Profesionální mrazící skříň  na zmrzlinu Framec STARK NVX, oběhové chlazení, zesílená izolace, celonerezové provedení 
Novinka
Mrazící skříň Friulinox AG 48 SILVER na zmrzlinu
Mrazícící skříň na zmrzlinu Framec STARK NVX oběhové chlazení - Mrazící skříně
Profesionální mrazící skříň na 48  zmrzlinových vaniček o rozměru 360x165x120 mm a obsahu 5L , nebo GN 2/1.Oběhové chlazení s rovnoměrnou cirkulací vzduchu, HCCP,...
Mrazící skříň Friulinox ICE CUBE AIC11 na zmrzlinu
Mrazící skříň Friulinox AG 48 SILVER na zmrzlinu - Mrazící skříně
Nová profesionální mrazící skříň Friulinox Ice Cube AIC11 určená na uchovávání zmrzlinových vaniček.
Mrazící skříň Friulinox Pastry Cube ARPC11G
Mrazící skříň Friulinox ICE CUBE AIC11 na zmrzlinu - Mrazící skříně
Mrazící skříň Friulinox Pastry Cube ARPC21G
Mrazící skříň Friulinox Pastry Cube ARPC11G - Mrazící skříně
Mrazící skříň Friulinox Pastry Silver AFS11
Mrazící skříň Friulinox Pastry Cube ARPC21G - Mrazící skříně
Mrazící skříň Friulinox Pastry Silver ARS11
Mrazící skříň Friulinox Pastry Silver AFS11 - Mrazící skříně
Mrazící skříň Friulinox Pastry Silver ARS21
Mrazící skříň Friulinox Pastry Silver ARS11 - Mrazící skříně
Mrazící skříň ISA Labor plus na zmrzlinu
Mrazící skříň Friulinox Pastry Silver ARS21 - Mrazící skříně
Profesionální mrazící skříň ISA Labor na uchovávání zmrzliny - profi mrazák na zmrzlinu s perfektním výkonem.
Mrazící skříň ISA Magnum plus na zmrzlinu
Mrazící skříň ISA Labor plus na zmrzlinu - Mrazící skříně
Profesionální mrazící skříň od firmy ISA Italy
Novinka
Mrazící skříň Mondial CHEF 600 na zmrzlinu
Mrazící skříň ISA Magnum plus na zmrzlinu - Mrazící skříně
Profesionální mrazící skříň Mondial CHEF 600 se statickým chlazením a vnitřním ventilátorem.
Mrazící skříň Tekna 5010 NFN na zmrzlinu
Mrazící skříň Mondial CHEF 600 na zmrzlinu - Mrazící skříně
Profesionální mrazící skříň Tekna 5010 NFN na zmrzlinu.
Multifunkční mrazící skříň Friulinox AMIC22 (-30/+18°C)
Mrazící skříň Tekna 5010 NFN na zmrzlinu - Mrazící skříně

Naše nabídka zmrzlinových mrazících skříní zahrnuje různé velikosti, kapacity, výkony a designy, abychom uspokojili vaše individuální potřeby a prostorové požadavky. Jsme si vědomi důležitosti přípravy zmrzlinových směsí. Snadná organizace a přístup k zmrzlině jsou klíčovými aspekty, které představují hlavní výhody těchto profesionálních zmrzlinářských mrazících skříní.

Díky moderním technologiím a vyspělým chladicím systémům dokážou nabízené zmrzlinové mrazící skříně udržet stabilitu teploty a minimalizovat kondenzaci, což pomáhá zachovat kvalitu zmrzliny po dlouhou dobu.

Vaše spokojenost a zákaznický úspěch jsou našimi hlavními cíli. Proto jsme vám k dispozici, abychom vám poskytli odbornou pomoc při výběru správné mrazící skříně na zmrzlinu. Máte-li otázky nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Naše tým kvalifikovaných odborníků je připraven vám poskytnout podrobné informace a nabídnout nejlepší řešení.

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladící vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimoto provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladících a mrazících vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářských provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborného poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrín atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1g v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladících a mrazících vitrín i skříní, tempírek strojů na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Mrazící skříně
Zavřít [X]

Kontaktní formulář