Pasto 30 XPL

Pasto 30 XPL

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč

Jedinečný pasterizační stroj, pro cukráře.
Stroj disponuje schopností několika úrovní pasterizace. Dále je možnost provádět pasterizaci čokolády, vyrábět cukrové rozvary, sirupy, vodové zmrzliny, sorbety a invertní cukry.
Stroje Carpigiani  jsou jedinečné funkcí výměny tepla.

Rychlá poptávka Souhrnná poptávka (přidat)

Další informace k Pasto 30 XPL

Jedná se o patent Carpigiani, který je zárukou technologické kvality. Ingredience jsou smíchány a pasterizovány uvnitř výměnného čerpadla, které je umístěno na dně vany. Systém výměny tepla Volitelná doplňková sada pro hygienické přepuštění směsi. Volitelné. Vyrobeno z nerezové oceli. Jednoduše odnímatelné. Podstavec na kbelík Výpustní ventil lze snadno rozebrat, což umožňuje kompletní vyčištění a hygienu. Čištění Směs je ohřívána, nebo chlazena i ve ventilu, což zajišťuje maximální hygienu. Výpustní ventil Nízká homogenizace: Tvar míchadla a jeho rychlost při míchání působí velkým tlakem na tuková tělíska, čímž získáme jemnou, krémovou zmrzlinu. Je možné pracovat s minimálními dávkami, aniž by hrozilo spálení směsi. 

Na zahřátí jednoho litru směsi, na 85 ° C a zchlazení na 4 ° C potřebujete méně než 2 minuty na 60 XPL P a méně než 1 minutu na 120 XPL P. Tato technologie zajišťuje dostatečnou úsporu času, energie a vody.


Kategorie:Pasterizátory a vařiče krémů (Pasterizátor, vařič krémů)
Výrobce:Carpigiani

Klíčové vlastnosti Pasto 30 XPL

Výpustní ventil
Směs je ohřívána, nebo chlazena i ve ventilu, což zajišťuje maximální hygienu.
Čištění
Výpustní ventil lze snadno rozebrat, což umožňuje kompletní vyčištění a hygienu.
Kryt
Směs se promíchává i při otevřeném víku, při zaručení maximální bezpečnosti. Suché ingredience se rychle rozpouští a netvoří hrudky.
Blackout a odběr vody:
Při elektrickém výpadku nebo přerušení přívodu vody stroj zajistí, aby nedošlo ke znehodnocení směsi. V opačném případě automaticky spustí nový cyklus pasterizace a upozornění uživatele zprávou na displeji

Varianty produktu Pasto 30 XPL

NázevKapacita vany (l)Rozměry ( d x h x v ) (mm)Příkon (W)Napětí (V)Typ chlazeníVáha (kg)ChladivoDostupnostAkce
Pasto 30 XPL
15-30
390x850x1030
3,4
400
voda
140
404A
na objednání
Do poptávky
Rychlá poptávka
Pokud chcete pouze tuto položku, tohle je nejrychlejší způsob jak ji poptat.
Souhrnná poptávka (přidat)
Pokud chcete do poptávky přidat více produktů, pohodlně si vytvořte košík a poptejte vše najednou.
Ředitel Eiskon

Zakládáme si na precizním přístupu k zákazníkovi. Na váš dotaz či poptávku vám odpovíme do 24 hodin. Na 90 % všech dotazů reagujeme do 5 hodin. Můžete se podívat, jaký bude následovný průběh po odeslání vaší poptávky.

Mgr. Petr Špička
obchodní ředitel

Zavřít [X]

Rychlá poptávka

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Pasto 30 XPL
Zavřít [X]

Kontaktní formulář