Market

Market

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč
Výrobce - filtrace:IFI (3)ISA (7)Zrušit
IFI GOODY BISTROT
Přístěnná chladící vitrína IFI s atraktivním designem a kompaktními rozměry k prezentaci mléčných produktů, sendvičů, nápojů, čerstvých produktů, sýrů, uzenin, ovoce...
IFI GOODY LONGUE
IFI GOODY BISTROT - Market
Přístěnná chladící vitrína IFI s atraktivním designem vhodná k prezentaci mléčných produktů, sendvičů, nápojů, čerstvých produktů, sýrů, uzenin, ovoce a zeleniny i teplých produktů ve variantách bez dveří nebo různými typy dveří . Oběhové chlazení, 5 polic, led osvětlení .
IFI GOODY MARKET
IFI GOODY LONGUE - Market
Přístěnná chladící vitrína IFI s atraktivním designem a velkou výstavní plochou vhodná k prezentaci mléčných produktů, sendvičů, nápojů, čerstvých produktů, sýrů,...
ISA DREAM Plug in
IFI GOODY MARKET - Market
Chladící vitrína ISA DREAM se zabudovaným agregátem vhodná na masné výrobky, maso, sendviče, nápoje, mléčné výrobky a čerstvé produkty. Teplota produktu: -1/+5°C....
ISA GALAXY
ISA DREAM Plug in - Market
Přístěnná chladící vitrína vhodná k prezentaci mléčných produktů, sendvičů, nápojů, čerstvých produktů, ve varintách bez dveří nebo různymi typy křídlových dveří...
ISA GALAXY TB
ISA GALAXY - Market
Přístěnná mrazící vitrína vhodná k prezentaci mražených produktů a zmrzliny. Oběhové chlazení, 5 polic, osvětlení LED, teplota produktu -18/-16°C. Napětí 230V.
ISA MULTIVIEW
ISA GALAXY TB - Market
Přístěnná chladící vitrína vhodná k prezentaci mléčných produktů, sendvičů, nápojů a čerstvých produktů ve varintách bez dveří nebo s prosklénymi dveřmi (SGD). Oběhové...
ISA OBLIQUE SMARTFLEX
ISA MULTIVIEW - Market
Přístěnná chladící vitrína vhodná k prezentaci mléčných produktů, sendvičů, nápojů, čerstvých produktů s technologií Smartflex pro větší úsporu energie a větším...
ISA SLIM
ISA OBLIQUE SMARTFLEX - Market
Přístěnná chladící vitrína vhodná k prezentaci mléčných produktů, sendvičů, nápojů a  čerstvých produktů, ve varintách bez dveří nebo různymi typy křídlových dveří....
ISA STARDUST GD
ISA SLIM - Market
Přístěnná chladící vitrína vhodná k prezentaci mléčných produktů, sendvičů, nápojů a čerstvých produktů s prosklenými dveřmi a dvojtým sklem. Oběhové chlazení, 5...

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladící vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimoto provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladících a mrazících vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářských provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborného poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrín atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1g v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladících a mrazících vitrín i skříní, tempírek strojů na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Market
Zavřít [X]

Kontaktní formulář