Posezónní servis zmrzlinových strojů

06.09.2021
Konec letošní zmrzlinové sezóny se pomalu blíží ke svém závěru, ideální čas si objednat servisní prohlídku vašeho zmrzlinového stroje, či výrobníku ledové tříště, který si ji jistě po "tvrdě odpracované" sezóně zaslouží.

Proč si objednat posezónní servis?

Jako každý výrobní prostředek či automobil, potřebuje i zmrzlinový stroj minimálně 1x ročně komplexnější prohlídku a údržbu profesionálním servisem.

Váš stroj důkladně vyčistíme, opravíme, přezkoušíme na zmrzlinu a nachystáme tak, aby byl v plné kondici nachystaný na další sezónu.

JAKO BONUS KE KAŽDÉMU SERVISU ZÍSKÁTE 10% SLEVU NA OBJEDNÁVKU NÁHRADNÍCH DÍLŮ A TĚSNĚNÍ NAD RÁMEC SERVISU, 1X POTRAVINÁŘSKÝ GEL NA MAZÁNÍ TĚSNĚNÍ A DEZINFEKCI CARPIGIANI K5.


Posezónní servisy zmrzlinových strojů provádíme od září do února, ale vzhledem k velkému zájmu si neváhejte  zarezervovat termín servisu co nejdříve, abychom dokázali uspokojit všechny potencionální zájemce.

TERMÍN SERVISNÍ PROHLÍDKY SI MŮŽETE DOMLUVIT TELEFONICKY: 724186446
NEBO EMAILEM : SERVIS@EISKON.CZ

 

 

 

DATA | gallery_39 | 318-posezonni-servis-stroju-2020_thumb.pngDATA | gallery_39 | 317-posezonni-servis-stroju-2020_thumb.png  

 

Zavřít [X]

Kontaktní formulář