Eiskon
Eiskon
0

Posezónní servis zmrzlinových strojů

06.09.2021
Konec letošní zmrzlinové sezóny se pomalu blíží ke svém závěru, ideální čas si objednat servisní prohlídku vašeho zmrzlinového stroje, či výrobníku ledové tříště, kteRÉ si ji jistě po "tvrdě odpracované" sezóně zaslouží. JAKO BONUS KE KAŽDÉMU SERVISU ZÍSKÁTE 10% SLEVU NA OBJEDNÁVKU NÁHRADNÍCH DÍLŮ A TĚSNĚNÍ NAD RÁMEC SERVISU, 1X POTRAVINÁŘSKÝ GEL NA MAZÁNÍ TĚSNĚNÍ A DESINFEKCI CARPIGIANI K5.

Proč si objednat posezónní servis?

Jako každý výrobní prostředek či automobil, potřebuje i zmrzlinový stroj proto, aby vám dlouho sloužil minimálně 1x ročně kompletnější prohlídku a údržbu profesionálním servisem.
Váš stroj důkladně vyčistíme, opravíme, přezkoušíme na zmrzlinu a nachystáme tak, aby byl v plné kondici nachystaný na další sezónu.

Posezónní servisy zmrzlinových strojů provádíme od září do února, ale vzhledem k velkému zájmu si neváhejte  zarezervovat termín servisu co nejdříve, abychom dokázali uspokojit co nejvíce zájemců.

TERMÍN SERVISNÍ PROHLÍDKY SI MŮŽETE DOMLUVIT TELEFONICKY: 724186446
NEBO EMAILEM : SERVIS@EISKON.CZ

 

 

 

DATA | gallery_39 | 318-posezonni-servis-stroju-2020_thumb.pngDATA | gallery_39 | 317-posezonni-servis-stroju-2020_thumb.png  

 

Zavřít [X]

Kontaktní formulář