
Pomati - DADO MELTER

Stroj sloužící k rozpuštění čokolády nebo čokoládové polevy. Kapacita 1,8 Kg.
Další informace k Pomati - DADO MELTER
Nepropustný plastový materiál, barva černá. Vyjímatelná nádoba s nepřilnavým povrchem. Velikost nádoby: Ø mm 185 x h 107 mm
Rozměry: 260 x 260 x h 160 mm
Napětí: 230V
Kategorie: | Technologie na výrobu čokolády (Temperovací stroj na čokoládu) |
---|---|
Výrobce: | Pomati |

Zakládáme si na precizním přístupu k zákazníkovi. Na váš dotaz či poptávku vám odpovíme do 24 hodin. Na 90 % všech dotazů reagujeme do 5 hodin. Můžete se podívat, jaký bude následovný průběh po odeslání vaší poptávky.
Mgr. Petr Špička
obchodní ředitel
Rychlá poptávka

Máte projekt
70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Kompletní návrh od nás
Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.
