Zmrzlinová vitrína POZZETTI BRX VISTA

Zmrzlinová vitrína POZZETTI BRX VISTA

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč
  • Novinka

Profesionální zmrzlinová vitrína Vista je vybavena ojedinělou mrazící technologií kombinující úsporné  chlazení pomocí glykolové náplně a oběhového chlazení  zaručující rovnoměrnou cirkulaci vzduchu v celém prostoru vitríny. Kombinací těchto dvou systémů  umožňuje prodej zmrzliny v kulatých válcích Carapina bez poklic a tak je možné zmrzlinu dekorovat a zákazník jednotlivé příchutě vidí.  Vytrína je vybavena i nočním režimem uchovávání zmrzliny, kde je aktivní šetrné glykolové chlazení a je tedy možné zmrzlinu ve vitríně přes noc uchovávat. Rovněž lze vitrínu přepnout do chladícího módu a používat v zimních měsících jako chladící vitrínu na zákusky.

Rychlá poptávka Souhrnná poptávka (přidat)

Další informace k Zmrzlinová vitrína POZZETTI BRX VISTA

Vitrína Vista je dodávána v modulech na 6,10 a 14   širokých nerezových nádob Carapina  7lt  ( průměr 26 cm ) nebo ve variantě na 9,14 a 20 nerezových nádob Carapina  7lt průměr 20cm. Jednotlivé moduly lze spojovat v jeden celek. Lze ji objednat s integrovaným chlazením nebo externími agregáty  chlazenými vzduchem nebo  s kombinovaným chlazením voda/vzduch. Čelní panely vitrín jsou dodávány buď lakované nebo jsou obložené umělým kamenem -provedení ROCK. Vitríny Vista se vyrábí i  v provedení chladící vitríny na zákusky s teplovou +4/+8°C.


Kategorie:Zmrzlinové vitríny POZZETTI (Zmrzlinová vitrína POZZETTI)
Výrobce:BRX
Tag:Novinka

Dokumenty ke stažení

Video - Zmrzlinová vitrína Pozzetti BRX VISTA

Prohlédněte si Zmrzlinová vitrína POZZETTI BRX VISTA v reálné referenci

Tento produkt jsme již instalovali u našich klientů.
Podívejte se na fotky z reálného provozu:

Rychlá poptávka
Pokud chcete pouze tuto položku, tohle je nejrychlejší způsob jak ji poptat.
Souhrnná poptávka (přidat)
Pokud chcete do poptávky přidat více produktů, pohodlně si vytvořte košík a poptejte vše najednou.
Ředitel Eiskon

Zakládáme si na precizním přístupu k zákazníkovi. Na váš dotaz či poptávku vám odpovíme do 24 hodin. Na 90 % všech dotazů reagujeme do 5 hodin. Můžete se podívat, jaký bude následovný průběh po odeslání vaší poptávky.

Mgr. Petr Špička
obchodní ředitel

Zavřít [X]

Rychlá poptávka

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Zmrzlinová vitrína POZZETTI BRX VISTA
Zavřít [X]

Kontaktní formulář