Šokové mrazáky

Šokové mrazáky

Financujeme vše od 25 tis. do 5 mil. Kč

V této kategorii najdete šokové mrazáky (zmrazovače, zchlazovače) určené pro cukrářskou a zmrzlinářskou výrobu. Naše produkty vám umožní dosáhnout dokonalého šokového zmrazení, které je klíčové pro uchování chuti, textury a kvality vašich sladkých výrobků.

Šokové mrazáky jsou navrženy a vyrobeny s maximálním ohledem na potřeby profesionálního prostředí cukráren a zmrzlinářství. Jsou vybaveny pokročilými technologiemi, které umožňují rychlé a účinné zmrazení vašich produktů při optimální teplotě a časovém rozmezí. Díky šokovému zmrazení se minimalizuje tvorba ledových krystalů a zachovává se maximální chuťová kvalita a konzistence. Profesionální šokové mrazáky mají omezení přirozeného odpařování, díky čemuž zůstane vlhkost v produktu. Dokonalá regulace teploty v šokovém mrazáku pomáhá udržovat neporušené organoleptické vlastnosti cukrářského výrobku. To platí i pro rozmrazování.

Šokový mrazák Friulinox GF02AG
Friulinox GF02AG - Šokové mrazáky
Šokový zchlazovač/zmrazovač s digitálním displejem  pro cukrářskou a zmrzlinovou výrobu.
Šokový mrazák Carpigiani Fantastick
Carpigiani Fantastick - Šokové mrazáky
Kombinovaný výrobník nanuků a šokový zchlazovač/zmrazovač, kapacita 15kg zmrzliny/hod
Šokový mrazák Friulinox Ready RBS-051
Friulinox Ready RBS-051 - Šokové mrazáky
Šokový zchlazovač/zmrazovač s digitálním displejem pro cukrářskou a zmrzlinovou výrobu.
Novinka
Šokový mrazák Frulinox Multifunction 6
Frulinox  Multifunction 6 - Šokové mrazáky
Novinka
Šokový mrazák Frulinox Multifunction 9
Frulinox  Multifunction 9 - Šokové mrazáky
Novinka
Šokový mrazák Frulinox Multifunction 10
Frulinox Multifunction 10 - Šokové mrazáky
Novinka
Šokový mrazák Frulinox Multifunction 12
Frulinox  Multifunction 12 - Šokové mrazáky
Novinka
Šokový mrazák Frulinox Multifunction 16
Frulinox Multifunction 16 - Šokové mrazáky
Novinka
Šokový mrazák Frulinox Multifunction 24
Frulinox Multifunction 24 - Šokové mrazáky
Novinka
Šokový mrazák Friulinox Ready RBS-081
Friulinox  Ready RBS-081 - Šokové mrazáky
Šokový zchlazovač/zmrazovač s digitálním displejem pro cukrářskou a zmrzlinovou výrobu
Novinka
Šokový mrazák Friulinox Ready RBS-121
Friulinox Ready RBS-121 - Šokové mrazáky
Šokový zchlazovač/zmrazovač s digitálním displejem pro cukrářskou a zmrzlinovou výrobu.
Novinka
Šokový mrazák Friulinox Ready RBS-161
Friulinox Ready RBS-161 - Šokové mrazáky
Šokový zchlazovač/zmrazovač s digitálním displejem pro cukrářskou a zmrzlinovou výrobu.
Novinka
Šokový mrazák Friulinox Ready RBSR-120
Friulinox Ready RBSR-120 - Šokové mrazáky
Šokový zchlazovač/zmrazovač s digitálním displejem pro cukrářskou a zmrzlinovou výrobu.
Novinka
Šokový mrazák Friulinox Ready RBS-122
Friulinox Ready RBS-122 - Šokové mrazáky
Šokový zchlazovač/zmrazovač s digitálním displejem pro cukrářskou a zmrzlinovou výrobu.
Novinka
Šokový mrazák Tekna 5010 2T CBA
Tekna 5010 2T CBA - Šokové mrazáky
Kombinace šokového a klasického mrazáku s oběhovým chlazením, automatické odtávání horkou parou. 
Šokový mrazák Tekna 5010 2T CBA HI
Tekna 5010 2T  CBA HI - Šokové mrazáky
Kombinace šokového a klasického mrazáku s oběhovým chlazením, automatické odtávání horkou parou. 

Naše široká nabídka zchlazovačů a zmrazovačů vám umožní vybrat si správné zařízení dle vašich individuálních požadavků. S ohledem na velikost vaší provozovny nebo množství produkovaných výrobků doporučíme odovídající modely šokových mrazáků s potřebnou kapacitou a funkcemi. Jsme připraveni vám poradit při výběru optimálního šokového mrazáku, který bude odpovídat vašim požadavkům a uspokojí vaše očekávání.

Víme, že kvalita a efektivnost jsou klíčové pro váš úspěch v cukrářství a zmrzlinářství. Naše šokové mrazáky vám umožní dosáhnout vynikajících výsledků a optimalizovat procesy vaší výroby. Chceme vám pomoci při dosahování nejvyšší kvality vašich dezertů a zmrzlinových výrobků, které zaujmou vaše zákazníky svou čerstvostí, chutí i krásným vzhledem.

FAQ

Jak konkrétně fungují servisní služby?

12.11.2021

Servis provádíme jak záruční, tak i pozáruční na území celé ČR a SR. Jsme připraveni bezodkladně řešit veškeré klientské požadavky, neboť máme vlastní servisní středisko a vlastní tým servisních techniků. Ve spolupráci se školenými partnerskými techniky pokrýváme celou ČR a SR.

Proč si objednat sortiment právě u nás?

12.11.2021

Dodáváme pouze námi prověřené výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy pro efektivní provoz vašeho podniku. Náš odborný tým školených profesionálů vám vždy do detailu poradí s nejvhodnější technologií pro daný typ a velikost podniku. U nás si můžete zmrzlinové stroje a chladící vitríny fyzicky vyzkoušet a zeptat se na veškeré věci, které vás s jejich užíváním a provozem napadnou.
Provozujeme i vlastní servisní středisko, proto umíme veškeré nabízené stroje obratem servisovat, zajistit jejich opravu a výměnu náhradních dílů. Disponujeme navíc velkými skladovými zásobami náhradních dílů. Naší snahou je, aby vaše stroje měly minimální odstávku a sloužily vám na maximum.
Našim klientům poskytujeme také podporu v rámci financování pořízení strojů. Mimoto provádíme také pravidelná školení a semináře vč. kurzů pro zmrzlináře.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

12.11.2021

Hlavní naší činností je prodej a odborné poradenství při prodeji výrobníků zmrzliny, cukrářských a pekařských strojů, chladících a mrazících vitrín, nápojových přístrojů a dalšího gastro vybavení. Jak již bylo zmíněno výše, provádíme projektování cukrářských provozů a návrhy kavárenských podniků. Součástí prodeje techniky pro cukrárny a kavárny je i samotná montáž, uvedení do provozu, zaškolení a záruční i pozáruční servis.

Projektujete technologie gastro provozů?

12.11.2021

Ano, součástí naší činnosti je právě i poradenství pro renovace či kompletní návrh zcela nových provozů. Primárně se zaměřujeme na cukrárny, kavárny, bary apod. Pokud klient má tento požadavek, pak mu připravíme kompletní projekt včetně projektové dokumentace, prováděcí plán a následně dodáme i veškeré technologie, které jsou pro provoz gastro podniku navržené.

V jakých lokalitách firma působí?

12.11.2021

Jakožto dodavatel vybavení pro cukrárny a kavárny jsme schopní dodat veškerý sortiment pro zákazníky kdekoliv v rámci ČR a SR. Zde máme oficiální obchodní zastoupení pro výše uvedené značky. Tudíž sortiment, který je uvedený v našem online katalogu dodáme zájemci z libovolné lokality. Co se týká odborného poradenství či představení a odzkoušení zmrzlinových strojů, chladicích vitrín atd., je nejideálnější navštívit náš showroom v Brně. Pro lokalitu jižní Moravy zajišťujeme i prodej surovin.

Existuje kontaktní místo pro osobní setkání nebo showroom?

12.11.2021

Pokud potřebujete osobní odborné poradenství při výběru nejideálnějšího zmrzlinového stroje nebo speciální chladící techniky pro vaši cukrárnu či kavárnu, pak se s vámi kdykoliv rádi setkáme v našem showroomu, který sídlí na adrese Karásek 1g v Brně. Na 150 m2 najdete řadu ukázek nejoblíbenějších zmrzlinových strojů (výrobníků zmrzliny), chladících vitrín a dalšího specifičtějšího vybavení cukráren. V našem novém showroomu si můžete prohlédnout nejmodernější cukrářské technologie a vyzkoušet si zmrzlinové stroje Carpigiani v praxi. Rovněž zde pořádáme pravidelné cukrářské workshopy a prezentace o výrobě zmrzliny.

Jaká je historie a zkušenosti firmy?

12.11.2021

Eiskon působí na českém trhu již od roku 1995. Jsme oficiálním tuzemským distributorem těchto renomovaných značek: Carpigiani, ISA, Orion, IFI, Tekna, Friulinox, Pomati, MEC3, Framec. Jedná se o specializované vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení. Nabízíme velký výběr zmrzlinových strojů, chladících a mrazících vitrín i skříní, tempírek strojů na zpracování čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení pro gastronomické provozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme každému zájemci doporučit ideální řešení s ohledem na funkčnost, výkon a cenu. Díky velkému odbornému know-how provádíme také realizační projekty a následné dodávky vybavení kaváren, cukráren či barů. Mimo prodej cukrářské techniky poskytujeme i její servis a také bazar, kde můžete zakoupit za výhodnou cenu vybavení pro vaši cukrárnu či kavárnu.

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom
Šokové mrazáky
Zavřít [X]

Kontaktní formulář