Dveře na plnění kelímků

  • Novinka
Dveře na plnění kelímků - Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny

Slouží pro plnění kelímků, monoporcí přímo z výrobníku kopečkové zmrzliny Carpigiani. Ideální pro prodej kopečkové zmrzliny s kousky ovoce s sebou v kelímcích nebo termoobalech. Jednoduchá údržba a instalace výměnou za stávající dveře. Dávkovač je vybaven i otvorem pro nalití tekuté směsi ( báze ) i pro přidávání kousků ovoce či oříšků během výroby.

Kompaktibilní s modely:

Carpigiani Labotronic HE, Maestro HE, Ready

 

 

 

 

Rychlá poptávka Souhrnná poptávka (přidat)

Další informace k Dveře na plnění kelímků

V poslední době vzrostla extrémně poptávka po řemeslné zmrzlině, kterou si zákazník může koupit sebou v kelímku nebo termo obalu. Otvírá se tak další způsob prodeje Vaši zmrzliny zákazníkům nejen ve vaší zmrzlinárně, ale i ve stále oblíbenějších specializovaných prodejnách potravin, kde si mohou zákazníci Vaši zmrzlinu koupit domů
Na tento vzrůstající trend zareagoval  výrobce  zmrzlinových strojů CARPIGIANI a do nových strojů řady READY LABOTRONIC HE a MAESTRO HE vyvinul zcela nový program výroby zmrzliny do kelímků GELATO CRYSTAL. Díky tomuto inovativnímu systému má zmrzlina větší zášleh až 50% a nižší konzistenci, což umožňuje snadné plnění do silikonových  forem nebo kelímků.  Pro plnění  zmrzliny slouží plnící dveře s výdejní pákou, které umožňuji snadné a rychlé plnění gelata. Pak stačí jen kelímky cca na 10 minut zamrazit v šokovém mrazáku při teplotě -40°C   a následně se skladují  v mrazící vitríně při -18°C.  Výsledkem je lahodné gelato, které lze i při -18°C snadno porcovat a konzumovat.


Kategorie:Výrobníky, stroje kopečkové zmrzliny (Výrobník kopečkové zmrzliny)
Tag:Novinka

Klíčové vlastnosti Dveře na plnění kelímků

  • snadná obsluha
  • kompaktibilní pro stroje Carpigiani
  • rychlý proces plnění kelímků zmrzlinou
  • výroba zmrzlinových dortů

Dokumenty ke stažení

Video

Video

Rychlá poptávka
Pokud chcete pouze tuto položku, tohle je nejrychlejší způsob jak ji poptat.
Souhrnná poptávka (přidat)
Pokud chcete do poptávky přidat více produktů, pohodlně si vytvořte košík a poptejte vše najednou.
Ředitel Eiskon

Zakládáme si na precizním přístupu k zákazníkovi. Na váš dotaz či poptávku vám odpovíme do 24 hodin. Na 90 % všech dotazů reagujeme do 5 hodin. Můžete se podívat, jaký bude následovný průběh po odeslání vaší poptávky.

Mgr. Petr Špička
obchodní ředitel

Zavřít [X]

Rychlá poptávka

Eiskon - Projekty

Máte projekt

70 % našich klientů přichází s vlastním projektem. Mají představu, jaké stroje potřebují. Pokud i vy patříte mezi ně, prohlédněte si náš katalog.

Eiskon - Katalog produktůProhlédnout katalog

Kompletní návrh od nás

Máte sen o vlastní cukrárně nebo podobném typu provozu? Víte, že byste chtěli mít vlastní podnik, ale nejste si 100% jisti, jaké budete potřebovat vybavení? Velmi rádi vás celým procesem provedeme. Vyslechneme si vaši představu a navrhneme kompletní řešení.

Eiskon - ProjektyVíce o projektech

Showroom

Eiskon - Showroom Dveře na plnění kelímků
Zavřít [X]

Kontaktní formulář